Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helyes magatartás a közlekedés...

Helyes magatartás a közlekedésben?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de vannak szituációk, mikor a többi közlekedő felhúz. Ilyen pl. mikor lakott területen kívül nem hagy követési távolságot, pedig a megengedett sebességgel megyek (néha picit többel). Ez idegesít, mert felénk azért előfordulnak vadak. Biztos hogy nem tudna megállni!

Vagy pl. útfelújításnál, egyik sáv megszűnik, erőszakoskodik.. Nemrég majdnem rám húzták az autót.


Ilyenkor azért felmegy a pumpa. Ti ezeket hogyan kezelitek?



2015. ápr. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat jön a seggembe az eszetlen, az engem is felidegesít. Pláne, hogy 90-100-al megyek én is. Ha ezt sokáig csinálja, lelassítok 80-ra ilyenkor általában veszi az adást és megelőz.

Ha sáv szűnik meg én mindig figyelem, ha ott gyorsabb valaki vagy kb. annyival megy, mint én inkább elveszem a gázt és beengedem.

2015. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag mellette voltam az autóval. Nem volt 1 autónyi hely. Mellesleg én is be szoktam engedni. De tudnék még példákat felhozni...

Mindenesetre nehéz nyugodtnak maradni!

2015. ápr. 19. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elég nehezen viselem az ilyen közlekedőket, ha rámtapadnak, engem is dühít, pláne, hogy egy öreg vacak autóm van, és mindenki nekem akarja megmutatni, mennyire tuti verdája van.

Mehetek akármennyivel, mindenképp megelőznek.

Ráadásul megvan az össz.jogsim, PÁV II is, szóval elég sokat szívtam a vezetéssel, ezért dühítenek pláne a szabálytalankodók. Főleg, ha még neki áll feljebb, múltkor egy rendőrnek is elmagyaráztam, hogy nagyon nincs igaza.

2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!