Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a kocsimmal,...

Mit csináljak a kocsimmal, eladjam vagy javíttassam meg? Opel Vectra A

Figyelt kérdés

Adott egy Opel Vectra A 93-as 1.6ccm autó. 2 Hónap múlva lesz a műszakija. Viszont olyan rossz állapotban van a l oldali küszöb hogy azt mondta rá a karosszériás hogy nem érdemes megjavítani. Jó, itt ott rozsdás még egy kicsit, de a jobb oldali küszöb az kb 5 éve volt cserélve.


A hengerfejtömítés, olaj, gyertyák, szíjak, ablakmosó motor :), meg 5 hónapja, ill a generátor is javításon volt. Az akksi is kb másfél éves. az előző múszaki elött volt féktárcsa, fékbetét cserélve.

Viszonylag ritkán használom, hetente 1-2x.

Mit javasoltok. Javíttassam meg, ami kb 100-10e lenne első ránézésre,

Vagy esetleg adjam el, mennyit érhet?



2015. ápr. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg le barterezni valahogy a műszakit végzővel, hogy átmenjen a műszakin. :D
2015. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lakatolásra húzzák a szájukat a szerelők, főleg öregebb autókra, egy ilyen melóval elmegy egy napjuk, mellé levágja valamelyik ujját flexszel, és annyit nem tud érte kérni, hogy neked megérje, neki meg pláne.

Helyette kicserél két hengerfej tömítést 5x annyiért.

Keress másik lakatost, olyan rohadt küszöb nincs, amit ne lenne érdemes kicserélni.

2015. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is egy vectra a van a tulajdonomban, habar az 95os evjarat de szinten 1.6i. Nekem nem rohad sehol, szerencsere a vectraknal a padlizsan szinuek jol birjak ;D. En is gondolkoztam mar az eladasan deaz a baj hogy nagyon alacsony aron mennek, viszont ha jo arat kersz erte akkor pillanatok alatt elkapkodjak. Annyit semmikepp ne kolts ra amennyit irtal. Nekem 30ert atviszik a vizsgan meg ha valami baja is van. Probald meg te is.
2015. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vizsgán még át is menne, ismerem őket, de tényleg semmi tartása nincs már szerintem ezen az oldalon. Vagyis emelővel se emelném meg már a bal oldalon. De valami tartás nem ártana ezen az oldalon :)

Eladni én se akarom, mert normális másikra most nem tudnék költeni.

2015. ápr. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!