Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Opel...

Tingitangi kérdése:

Mi lehet a probléma? Opel astra f gyári blaupunkt rádió magától bekapcsolt, már egy hete be se volt inditva az autó, a szomszédok szóltak, hogy szól a rádió.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 19:56
 1/2 anonim válasza:
:D ilyet meg nem hallottam. Hat egy f astraban mar kontaktos lehet a blaupunkt. Nekem csak random allitgatta a hangerot (vectra A) en kicsereltem, mert mar 10alatt lehet kapni jo fejegysege es otthon siman kicsereled, csak egy kis szigeteloszallag kell es egy fogo. Mindenesetre huzd ki amikor leparkolod szerintem, mert leszivja rendesen az aksit. Ha jol emlekszem ugy van beteve hogy fix a csati szoval nem kell dugdosni a kabeleket hanem csak a fejegyseget kell ki be huzogatni. :)
2015. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Christine reinkarnálódott egy astrában!?🤔😄
2019. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!