Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Škoda Superb Combi 2, 0 TDI...

Škoda Superb Combi 2, 0 TDI 2011 központi zár probléma?

Figyelt kérdés

A következő problémát vettem észre ma az autón: ha távvezérléssel zárom, akkor az index ugyan villan, hogy vette a jelet, és lezárta a kocsit, de valójában az összes ajtó nyitva marad. Megpróbáltam mechanikusan zárni a sofőrülés felőli ajtót, és úgy minden működött, az összes ajtót lezárta. Majd kipróbáltam, hogy távvezérléssel kinyitja-e az ajtókat, és igen, a nyitásnál nincs probléma. A következő érdekesség, hogy mikor indulok a kocsival, és 20 km/h-nál le kellene zárnia az ajtókat, akkor hallani ugyan valami záródó hangot, de az ajtók megintcsak nem záródnak.

Találkozott esetleg valaki hasonló problémával? Arra lennék kiváncsi, hogy valami nagyobb gond lehet az ok, vagy esetleg csak valamilyen biztosíték esett ki?



2015. ápr. 20. 10:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!