Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A problémám az hogy nem indul...

Jakab24 kérdése:

A problémám az hogy nem indul az autóm (peugeot 307 sw) ráadom a gyújtást és minden működik de indításnál semmi sem történi megse nyekken, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 306 Break :)


Nálunk a Bendix volt a hibás, önindító.


Amit tudok ajánlani:

- a váltót rángasd meg. Volt, hogy nekem egyből beindult utána.

- kicsit told előrébb az autót. 10-ből 9× bejött, hogy kb. 5 centit előre toltam

- keress vállalkozó embereket körülötted és kérd meg, hogy tolják be az autót. Azonnal beindul.

2015. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
betoltam az udvarra de ugyanúgy nem indul
2015. ápr. 20. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Máskor volt már hasonló?

Akku mikor volt cserélve? Illetve az akku nem lett megmozgatva?

Egyszer úgy jártam, hogy a szervizben megnézték a motorteret és nem rakták vissza a csatlakozást megfelelően az akkura.

Simán elmentem az autóval még 120 km-t, majd mikor jöttem volna haza, egyszerűen kakukk volt az egész kocsi.

Mire rájöttünk, hogy konkrétan az akku nem lett jól visszarakva.. szívtunk egy órát. :)


Minden esetre egy szervizt megér. De, amikor a fentebb írt probléma nálunk kijött (többször), akkor az önindító volt a hibás.

De még a szénkefe probléma is lehet.

2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önindító.
2015. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!