Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Galant vélemények?

Mitsubishi Galant vélemények?

Figyelt kérdés

2000-es évjárat körüli,2.0 benzines,manuális váltós,sedan érdekelne.Úgy hallottam jó kocsik,futóművük kicsit gyengusz.

De érdekelne fogyasztás,megbízhatóság,alkatrészárak,helykínálat,dinamizmus.


2015. ápr. 20. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ősszel vettem ilyet , és azóta vagyok belé szerelmes:) Kényelmes, megjelenésében egy jó 10 évvel előre mutat , tehát kb. most néz úgy ki mint egy mai autó. Szerintem teljesítményben is jó,annyi,hogy olyan 2500-tól kezd el élni, alatt elég gyengusz , viszont 2-esbe is mehetsz vele 50-el úgy h nem gyikolod agyon és 3-asba is mehetsz kb. 10-zel , elég jó a teljesítmény/tömeg aránya szerintem. Nem egy sportautó,de azért lehet vele haladni,ha kell. Fogyasztása országúton olyan -7 liter , városban 9-10. Szerintem a futóműve is király (elég nagy sebességgel lehet vele kanyarodni szépen) A váltója meg a kormánya , hát.. a meg kb. még így fél év után is beélvezek , annyira precíz és tényleg minőségi,hogy bármelyik német "prémium" megirigyelhetné. Kis túlzással ha 2 -eből megledítem a váltókart megtalálja a 3-ast , vagy akármit. Kormány holtjáték kb. nincs (pedig 13 éves az autóm) és egy kezem tenyerével kb. beveszek akármilyen kanyart ha kell:) Alkatrészárak.. Hát én miután szeptemberben megvettem , rögtön jött egy vezérlés csere , mivel sikerült nagy nehézségek árán felkutatni a volt tulaját , és megtudtam,hogy nem cserélt benne még vezérműszíjat (13 év alatt , és 155.000 km alatt..) ez talán az kocsit dicséri,hogy nem gagyi alaktrészekből van összepakolva , de a tulajt nem annyira. A vezműszíj+feszító görgők+hidrofeszítő+ 2 hosszbordás szíj cseréje 150.000HUF-ba fájt ( és nem gyári alaktrészekkel , mert azokkal 210 lett volna) , aztán most vittem a kicsimet alvázv-üregvédelmere ez egy 36 ezer ft volt (mert sok anyag kellet rá,mivel nagy a felület). Meg még faterommal csináltunk rajta dolgokat pl. index lámpa repedt volt, kéziféket állítottunk , váltóolajat és kb ennyi. Az enyémnek van vezetett szervízkönyve , az olajcserék , átvizsgálások rendszeresen el lettek végezve , szóval szerintem ha siekrült jót kiogni, akkor ez egy nagyon jó vétel. Rozsda sincs rajta, pedig 13 éves, és még akkor is jó ha valaki nem fogalkozik vele annyit, mint pl. én , aki műszaki ember lévén, szereti ha jól muzsikál alatta a gép minden porcikája. Összeségében szeritnem remek autó:)
2015. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csomagtartója jó nagy , elfér benne egy féldisznó is akár (nem próbáltam még amúgy:D) Alkatrészárak , szierintem meg úgy kb. felső -közép kategóriás árban vannak , olcsónak semmikép se mondanám. Előző voltam


21f

2015. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyom Köszi a választ!Rosszat nem is igazán Hallottam meg erről a kocsiról.
2015. máj. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!