Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda S2000, Subaru Imprenza...

Honda S2000, Subaru Imprenza WRX STI, Mitsubishi Lancer EVO melyik lenne a legjobb választás? Érdekelnének tapasztalatok, vélemények.

Figyelt kérdés
Közel jövőben gondolkodok a 3 autó egyikén, olyan oldal is jó lenne ahol esetleg utána tudnék nézni tipushibáknak stb.
2014. aug. 27. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó végül is mind a három, a legjobb szerintem ezek közül az EVO.
2014. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobb vezetni az evot.Ez a legkezelhetőbb kocsi.Subarunak jóval merevebb,jobb,biztonságosabb a karosszériája és boxer.S2000 nem jöhet ehez a kettőshöz semmi téren!Jó pörgős a motorja de nyomatekszegény!Nem azt mondom hogy rossz kocsi de sportosságba nem jöhet ezekhez a félig utcai,rally autókhoz.Inkább egy utcai menő autó.
2014. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja még anyit hogy az evo sti párosról óriásian sok tesz van.Összehasonlítás stb.Csak használni kell a googlet és ha külföldi akkor a google forditó is segít valamennyit.Motorvision-on (video)van egy pár gyors teszt pl az s2000-ről is.
2014. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, utána nézek csak kiváncsi voltam hátha valakinek volt ilyen autója
2014. aug. 28. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

S2000 is nagyon jó élményautó és feltűnőbb jelenség mint a másik kettő. Csajozósabb :D Teljesítményben elmarad a másik kettőtől de szégyenbe nem marad ,jól lehet vele csapatni driftelni.


Műszakilag mind nagyon ott van a toppon csak más koncepciók. Az sti-evo meg örök párharc, vannak kis különbségek de ízlés kérdése kinek mi tetszik. Mindkettő nagyon jó utcai rallykocsi. Én a Subarura szavaznék.

2014. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lancer
2014. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!