Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Insignia vagy Passat?...

Új Insignia vagy Passat? Szerintetek melyik a jobb kocsi? Insignia sokkal jobban tetszik belül, de van olyan tágas és megbízható és modern mint a passat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Insigniának már az elég baja, hogy kb. 300 kilóval nehezebb egy Passatnál, vagy bármilyen középkategóriás autónál. GM kegyetlenül lemaradt a súlycsökkentésben. A forgalmiban keményen elcsalt tömeg adatok szerepelnek.

Ez odaver a fogyasztásnak, kanyarstabilitásnak, igaziból mindennek. Én nem adnék pénzt egy újabb Opelért.

Olvasd el ezt a cikket: [link]

2015. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ültem az új Passat-ban, és elképesztő minőségérzet fogadott benne. Mindennek megvan a helye, minden úgy kattog, úgy nyílik-záródik ahogy kell neki. Ez nem egy S Merci, de mégis úgy éreztem ettől jobban nem lehetne összerakni a belsejét. Az Insignia kicsit valóban el van maradva, mint ahogy a GM úgy általában. Kényelmes volt, de nem ennyire kényelmes. Minőséginek hatott, de nem említeném egy lapon a Passat-tal.


Szó sincs arról, hogy márkafanatikus vagyok, sőt, úgy általában nem részesítem előnyben az új német autókat, de ezek tények. Kívánatosabb számomra egy Passat, és az autó elhitette velem, hogy 10 év múlva is az lesz - na majd akkor újra találkozunk a használtautó piacon.

2015. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én simán vennék Insignia-t, nem véletlenül nyerte azokat a díjakat...

Persze a Passat azért egy szinttel magasabban jár.

2015. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legújabb Insignia 2.0 CDTI motorral (190 LE) már elég jól hangzik. Úgy tudom a legújabbon már tömegcsökkentés is történt valamennyi, bár hiába a nagy tömeg elég jól megy és jó a futóműve a tesztek alapján és ami fontos, hogy a fogyasztását is dícsérik. Igaz nem éri el a gyári szintet, de 6 alatt tartható, ami igen jó egy ekkora autónak. Csomagtér és a belső tér nagysága nem tudom melyiknél nagyobb, és hogy anyagminőségben vajon az Insignia eléri a passat szintjét?! Még egy dolog amiben a passat tuti jobb, az Infotainment system(GPS és további szoftverek)!
2015. ápr. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!