Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A volkswagenbe vagy a suzukiba...

A volkswagenbe vagy a suzukiba olcsóbbak az alkatrészek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
konkrétan mire gondolsz?
2015. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

összességében, nem konkrétan

barátom mondta h ismerőse ilyenekkel foglalkozik és vwbe olcsóbb, de a suzuki alapbol olcso es sok alkatresz van :D

szoval?

2015. ápr. 20. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Opel, Ford, Suzuki. Ezekbe a legolcsóbb mert annyi van belőlük főleg bontásba mint a kosz. Én az Opelemhez minden sarki butikban találok valamit akár a női bugyik közt is! Jó ne kell szó szerint elhinni. És olcsóak is. Suzukihoz szintén van rakat. Fordhoz ugyan nem, de gyárilag is jóval olcsóbbak! A Volkswagen drága ám! Egyedül a Passat az amihez lehet kapni elfogadható árban, de egy haveromnak golf 3 asa van és csak panaszkodik hogy sok pénzébe kerül a javítása. Suzukihoz olcsóbbak, meg nagyon nem is kell ha rendesen vigyáz rá az ember mert motorilag tartósak. Lehet hogy a Suzuki papírautó bár a maiak közül mindegyiket annak mondanám még a sajátomban sem bízom meg ilyen téren, de a suzukik jók, főleg hogy soha nem volt suzukim de vezettem már és nem volt vele panaszom meg sokan mondják hogy jók, meg persze az Esztergomi suzuki gyárban dolgoztam, igaz hogy raktárban de sok jókat hallottam onnan is.
2015. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon általános kérdés. Mert a wolswagenek nagyon sokáig futnak a suzukik is és nem mindegy hogy milyen évjártról beszélünk és mi kell hozzá. Egy kicsit ki kellene egészíteni ezt az elképzelést pl. évjárattal, típussal valamint hogy benzines-diesel autóra vagy e kíváncsi és akkor hozzá tudna szólni akinek tapasztalata van. Mert a régiekhez olcsó az alkatrész de amúgy sem egy érdeklődési körbe tartoznak.
2015. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Opelnál csak drágább fenntartású kocsi van
2015. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

pl: -régi suzuki swift

-volkswagen bora (2000)

2015. ápr. 21. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint két olyan autót akarsz összehasonlítani, ami két teljesen más kategória. nyilván egy ugyanannyi idős Bora drágább fenntartásra jön ki, de arányaiban mégis olcsóbb a nyújtott szolgáltatás viszonylatában
2015. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!