Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet kihozni egy swiftből...

Kisvuk29 kérdése:

Mit lehet kihozni egy swiftből hogy egyedi legyen?

Figyelt kérdés

Mivel most dolgozok azon hogy legyen jogsi családból kapok egy leharcolt swiftet tanulni

Mivel az alját fontosabb rendbe tenni így a festés nem számít sok árnyalata van de legalább egyedi

De mivel csak az alja ami műszakin megbukna így a maradék (nem sok) pénzből kicsit költenék rá

pl milyen alufelni van (13-14 col körül) ami olcsó de szebb mint egy összevert lemez? (akár gyári is lehet ha szép és jó a swiftre)

Meg a motorral érdemes e tenni valamit (szűrő valami?)

Tehát egy enyhe patkány beütés lenne egyben van de mégse szép

De annyira nem szép hogy szép

Sokan nem értik azt akinek tetszik a lepukkantság de na

Sajna egy friss jogsis átlagos fiatal nem kezdhet 7-es BMW-n :D



2015. ápr. 21. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egy Swift tetszene pl. úgy hogy matt fehér fényezés, fényes fekete acélfelni és ültetés.

Ennél több nem is kéne rá.

2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
miért szeretnéd annyira összebarmolni azt a kocsit? csináltasd meg az alját, cseréld le a motorvezérlést, olajat, szűrőket, és lesz egy megbízható kocsid, amit jó pár évig nyüstölhetsz. vagy tegyél rá egy "kályhacsövet", meg ragasztgasd tele mindenféle matricával és te leszel az utca "menő boyracer-e"...
2015. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem boyracer kell

a matricákat nem szeretem

de egy szép felni sokat dob rajta

festés elférne de egy telibe fújás drága

így marad színes zöld (van benne sötét,világos,matt stb de legalább zöld mindenütt)

Biztonságosra akarom meg megbízhatóra de valamiért szeretem ha az autó alatt szép a felni

sose tudom megmagyarázni

nekem pl ez a gyári is tetszik csak ilyet ritkán látok

[link]

nem nagy kunszt csak gyári suzuki de mégis szép

semmi felesleges inkább letisztult

2015. ápr. 21. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Sedan vagy 3/5 ajtós? Sedanra én max. ablak fóliát és alufelnit tennék, a többit zenére költeném. 3/5 ajtósra mehet a GTi optika szintén alufelnivel. A kevesebb több!!


A motort ne akard tuningolni, nem arra van. Kivéve ha GTi-t akarsz.

2015. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
asszem kapiskálom. legyen gyári, de mégis egyedi. nézzenek meg, de azért ne legyen túl kirívó. egy ilyen 13-14"-os felni 165 ös gumival + féknyereg+fékdob festéssel még nem is nézne ki rosszul. :)
2015. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha látványra gyúrsz, gúglizd be a japán tuning oldalakat, illetve a jutubon keress rá a szwift-tuningokra...

csodár fogsz látni


más a tuning Japánban, más Hollandiában vagy a Norvégoknál.

ha lesz időd, jelentkezz a május nyolcadiki ingyenes esztergomi gyárlátogatásra, ott is lehet látni sok érdekes autót a parkolóban.

2015. ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

problem sejti a lényeget

jelenleg munkás swift és ez jól is van

olcsón akarok ebből olyat ami nem kirívó de megnézik

lehet sok rozsdakupacot olvasok de szeretnék egyedi lenni vele :)

2015. ápr. 22. 14:30
 8/12 A kérdező kommentje:

ja amúgy ezres 5 ajtós

nem GTi kell hanem valami egyedi és nem kirívó :)

2015. ápr. 22. 14:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusak a "minimal art" jellegű autók. Különösen, ha egyszerű és öregedő jármű az alap.


Először is az alapvető dolgokat kell rendbe tenni. (motor fék, futómű). Semmi extra, csak a gyári állapotok. A kasztniról le minden fölösleges csilivilit "áláméniom" díszlecet feliratot matricát. Kaphatna egy matt zöld külső átfújást, ehhez vörös felniket. Aztán a folytatás már a pénz függvénye (könnyűfém felni, kipufogó, ültetés,stb. ízlésed szerint)de ne feledd:

"a kevesebb néha több" :)

2015. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tetszenek az ötletek

Annyira még nem öreg csak 16

De kezdetnek nem rossz

A folytatás akár egy zsiguli is lehet :D

ha pénz lesz a matt zöld festés lehet nem is rossz

akkor a forgalmiban se kell átíratni :D

Na majd kiderül melyik tud megvalósul

Köszi az eddigi ötletekért

mennek a pacsik :D

2015. ápr. 22. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!