Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha úgy indulok el motorozni,...

Ha úgy indulok el motorozni, hogy már megint megyek egy csúcsot az M7 esen, akkor nem sokáig fogok motorozni?

Figyelt kérdés

Néha az emberben benne van a feszkó, ilyenkor indít egyet, és párszor megrántja a gázt.

Motorosoknál gyakori ez?



2015. ápr. 22. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Versenypályán kéne levezetni nem közúton.

Ön és közveszélyes aki ilyet csinál.

2015. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése is. Legyen benne a motorosokban a feszkó, csak akkor ott csinálják, ahol nem veszélyeztetnek másokat, meg ha lehet, akkor ők is maradjanak egyben. Pályán lehet, de a közút azért nem játék.
2015. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván akkor kell gyorsan vezetni, amikor benned van a feszkó és nő a reakcióidő, grat.
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én egy bizonyos kamrába zárnálak be,és azon húznám meg párszor a gázt....
2015. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 petizacc ***** válasza:
100%
Nem muszáj motorozással levezetni. A fejedet is verheted a falba, azzal legalább mást nem veszélyeztetsz!
2015. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Remélem csak magadban teszel kárt és minél előbb...


Csak nekem tűnik fel, hogy a motorosok mindig kikérik maguknak, hogy ők a normálisak és a társaságuk is az, ők nem húzzák neki, nem előznek kocsisort jobbról, nem törnek tükröt stb stb. Csak éppen az utakon nem találkozol velük, csak a kérdező féle közveszélyes idiótákkal?

2015. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Csak nekem tűnik fel, hogy a motorosok mindig kikérik maguknak, hogy ők a normálisak és a társaságuk is az, ők nem húzzák neki, nem előznek kocsisort jobbról,"autósok csak azért nem előznek jobbról kocsisort mert ahhoz nagy a kocsi,autósok között is rengeteg a retard feltűnési viszketegségben szenvedő
2015. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nekem tűnik fel, hogy a motorosok mindig kikérik maguknak, hogy ők a normálisak és a társaságuk is az, ők nem húzzák neki, nem előznek kocsisort jobbról, nem törnek tükröt stb stb. Csak éppen az utakon nem találkozol velük, csak a kérdező féle közveszélyes idiótákkal?"


Igen, csak neked. Ellenben az már nem tűnik fel, hogy motorosokra általánosítani legalább annyira értelmetlen, mint autósokra. Gondolom te vagy az a fajta, aki direkt a sáv belső részén áll a dugóban, nehogy előre lehessen csorogni. Aki így, vagy ehhez hasonlóan viselkedik, ne számítson cserébe jobb bánásmódra. Azok is emberek elvégre...


Kérdező, 150-es tempó felett már annyira megnő a reakcióidő alatt megtett távolság még optimális körülmények között is, hogy nagyrészt csak szerencsén múlik mi lesz. Motorra ülni idegesen nagyon rossz ötlet, inkább ne tedd, de, ha már ígyis-úgyis megteszed, inkább menjél ki vidékre, kis forgalomban, szép utakon túrázni sokkal jobb nyugtató, mint autópályán robogni.

2015. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Így van, autós is sok hülye van, senki nem mondta, hogy nincs. Csak a tahó "nagy fekete" autós ha kiszáll a kocsiból is tahó marad, nem pedig álszent.


7-es. Szerencsére nem láttál még vezetni ezért csak találomra magyarázol. Beengedem a motorost, sőt a kamiont és buszt is ha úgy alakul... Annak ellenére, hogy az egyik legelhibázottabb szabály lett a motorosok sávok közötti szlalomozásának megengedése...

2015. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg azért megy 200zal a motoros el mellettem, mert a másik motoros rászólt, hogy ugyan már három hete nem fértem el mellette a városban 50nél a sávok között?
2015. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!