Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Soha nem késő elkezdeni...

Soha nem késő elkezdeni motorozni?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és mindenképpen szeretnék motorozni, de itthon nem engedik. 18évesen le szeretném tenni az A2 jogsit, de apám szerint így, hogy soha nem motoroztam nemfogok tudni normálisan megtanulni és hogy a saját síromat ásom ezzel...

2015. márc. 31. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem...nem érzem , hogy bármiről lekéstem volna...de azért 125-ösnél nagyobb motorral nem hiszem h kezdeni kéne egyből :)
2015. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Butaság.Pont jó időben vagy.Mindenesetre ha még soha nem vezettél motort és nincs gyakorlatod akkor semmiképp se egy 400 köbcentis sportmotorral kezdj,hanem inkább valami tura-enduró vagy ilyen Suzuki Bandit vagy Honda Hornet-et ajánlok,ha tényleg nem akarod saját magadnak megásni a sírod.

Mindenesetre sok sikert és széles utat kívánok ;)

2015. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy egy 50 éves nő írta a kérdést, de nem értem, hogy 17 évesen miről lennél "lemaradva".


Amúgy meg:

Soha semmit nem késő elkezdeni!!!!!

2015. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek:)
2015. márc. 31. 20:05
 5/8 A kérdező kommentje:
mind3* :)
2015. márc. 31. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
25 évesen kezdtem motorozni :) !
2015. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor jó:)
2015. márc. 31. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
26 éves voltam és volt egy 24 éves barátnőm aki évek óta motorozott. Addig soha nem ültem motoron, én mindig is autós voltam. Kegyetlenül féltem, de felkellet ülnöm mögé, amúgy egy Honda CBR 600-a volt. Nem volt, rossz, sőt jó érzés volt, ő tanított meg motorozni mert megtetszett a motorozás. Persze eleinte elég hülyén néztünk ki hogy ő 24 évesen egy 600-assal közlekedik én meg 26 évesen egy 125-össel megyek mögötte :D
2015. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!