Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete metál kocsit hogyan...

Fekete metál kocsit hogyan lehet szépen tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Új, fényesíteni nem kell, de már két hét után borzasztó ahogy ki néz. Még azt sem tudom ezt a koszt hogyan mossam le róla, sima vízzel, hideg vagy meleg magas nyomásúval, utána mivel wax-oljam, SONAX-al, vagy TURTLE-vel, már amelyiket kapok, és azon belül is melyikkel. Tudom hogy a leg macerásabb ez a szín, minden meglátszik rajta, a por, az apró karcok, de nem tudtam lebeszélni a barátnőmet:)

2015. ápr. 25. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakori mosással. Mosás után pedig gyöngyviasszal átfújni (kézi mosók waxoló programja). Majd szarvasbőrrel leszárítani.
2015. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gépi mosótól sem kell annyira tartani, minta hogy mondják. Habos mosás vaxal 2000-ért pont jó. Evekig sem kell polírozni ha nem a legolcsóbb programot választod.
2015. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!