Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekimentek az autómnak munka...

Nekimentek az autómnak munka idő alatt, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel mikor bementem dolgozni a céges mászkálós autóm nem volt a helyén, így a főnököm azt mondta, hogy menjek ma a sajátommal.

Az történt, hogy mikor jöttem ki a hivatalból (épp a cég ügyeit intézve) láttam, hogy megzúzzák az autómat, észre is vette, hogy az enyémet nyomta meg így menekülőre fogta. Üldözőbe vettem az ipsét de lerázott... (én 120 al mentem utánna lakott területen belül,gondolhatjátok, hogy Ő mennyivel ment)

Szerintetek mit csináljak?

A cégnek meg kell téritenie a káromat?



#cég #meg zúzták az autómat #céges ügy közben #munka idő alatt
2015. ápr. 27. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
200 000 Ft lenne a bünti gyorshajtásért, és 8 hibapont. Emberéletek kockáztatása nem sok egy koccanásért?
2015. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szerinted pont a büntetéssel foglalkozok mikor egy gerinctelen **** megnyomja az autómat a szemem láttára és elmenekül???

Igen tudom h nagyot kockáztattam az emberéletetket illetően) Utánna bűntudtaom is lett!

De a károm kb 100 e Ft, nem tudom, hogy te miként gondolkodtál volna....

2015. ápr. 27. 15:32
 3/17 A kérdező kommentje:
De a kérdés itt, hogy ki fizeti meg a káromat?
2015. ápr. 27. 15:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha rendszáma megvan jelentsd fel minnél gyorsabban.
2015. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A céges nem fogja megfizetni a károdat, hiszen volt károkozó, neki kéne.


Mindenképpen tegyél feljelentést a rendőrségen. Ha meg van a rendszám (nem tudtad felírni?!) akkor sima ügy lesz, de ha szerencséd van akkor egy térfigyelő kamera felvette a jelenetet.

2015. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sajna a rendszám nincs meg, annyit tudok, hogy egy öreg opel astra vagy vectra ( Sedan) Sötét kék színű.

Ez egy sarkon történt, (természetesen szabályosan parkoltam!!) Én úgy 20m-re lehettem, mikor látom, hogy az ipse vizslatja az autómat és az ő autója az enyém elött, én csak az ővének az oldalát láttam (bal oldalát) oldalról rendszám nem látszik.

Bepattant autójába és jobbra kanyarodott, magyarul szintén csak a bal oldalt láttam, rendszámot nem.. :(

A rendőrök sz**ni fognak rá...

2015. ápr. 27. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt muszáj lesz egyszerüen lenyelned, így jártál...


Ha elmész a rendőrségre, hogy hátha látta valami kamera, azon az is látszódni fog, ahogy te 120-szal téptél utána...


Max még annyit megtehetsz, hogy ott volt-e kamera ahol az eset történt, vagy nem messze.. Semmiképp se ott, ahol már 120-szal üldözted.


Ha nem volt kamera, akkor ennyi. Rendőrséget meg biztos, hogy nem fogja érdekelni az ügy, ilyesmiből nincs pénzük, helyette inkább trafipaxoznak.


Ha esetleg megjegyezted a csávó kinézetét, később hátha látod és akkor felelősségre tudod vonni.


A cég nem fogja megtéríteni, de egyébként örülj is, hogy nem céges autóval történt. :D :D :D A főnöködnek ne is mondd el.

2015. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még annyit tehetsz, hogy ahol parkolt, ott arrafelé körbekérdezel, hátha valaki ismeri, összeszedsz mindent amire emlékszel. Gondold át milyen autó volt, szín, felnik, ilyesmi. Rendszámból egyetlen karakter sincs meg?


Amúgy ha 120-al nem érted utol lakott területen, akkor biztos, hogy jól be volt szarva. Ennél fogva valószínűleg hibázni is fog és akkor elkaphatod.


Aki pedig támadja, hogy mi van ha elüt valakit, stb, nos hátul lévőként sokkal könnyebb és biztonságosabb száguldozni. Az elől haladó kockáztat igazán nagyon. Főleg így, hogy egy koccanás miatt menekül olyan sebességgel, hogy az őt 120-szal üldöző autót lerázza... Durva. Hol történt amúgy az esemény? Budapesten?

2015. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Keress kamerát, én továbbra is azt mondom!


A hivatalok környékén jellemzően vannak utcai kamerák. Amilyen gyorsan csak lehet próbálj meg visszamenni mielőtt törölnék a felvételeket és kikérni - vagy ha nem legalább mondják meg, hogy felvette-e és akkor a rendőrség kikéri majd.

2015. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vácon történt
2015. ápr. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!