Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Stílusos autó egy szép állapot...

Stílusos autó egy szép állapotú kerek lámpás Lada?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 21:47
1 2
 1/11 petizacc ***** válasza:

Ha gyári állapotú akkor mindenképpen!

Felüdülés néha egy-egy szép állapotút megpillantani az úton.

2015. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!
2015. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Inkább ez a stílusos.


[link]

2015. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as ,ez egy igen rossz példa,ugyanis a stílust nem lehet pénzért megvenni!Magyarul nem azért leszel stílusos ,mert tellett egy sokmillás autóra....
2015. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom milyen stílust képviselhet egy akármilyen Lada is. Én csak egy letűnt rendszer ócskavasát látom benne, bár lehet, hogy bennem van a hiba, vagy talán szakmai ártalom..
2015. ápr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Hát ha mai szemmel nézzük akkor nem, szimplán egy ócskavas. Se presztízse, se semmi, elavult formák, technika stb stb. Ha a retro-t stílusnak vesszük, csak mert divat (és nem valljuk be, hogy nincs pénz jobbra) akkor lehet mutatós. De akkor se mondanám stílusosnak. Kapásból mondanék 5-6 youngtimert a mi lehet stílusos, de nem a Lada, legalábbis nálunk nem.


[link]

2015. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig a stílust bizony keményen meg kell fizetni. Én ezermilliárdszor jobban megnéznék egy ilyen full M6-os BMW-t, mint egy szaros ladát, vagy bármilyen másik régi fost. Amivel a stílusosnak látszani járó gazdája is kizárólag azért jár, mert nincs pénze jobbra. De ettől még nem lesz stílusos. Ebben az országban főleg nem. Tele az ország régi autókkal a szar fizetések és rossz életszinvonal miatt. Nem lesz stílusos egy régi autó, igenis csak egy jó drága, fullos...
2015. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

látszani akaró*


Nekem is sajnos csak régi szarra futotta és bizony egyáltalán nem egy akármilyen patika állapotú lada az álmom....

2015. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4 körlámpás Ladák sokkal stílusosabbak, mint a 2 körlámpások. Igen is jól tud kinézni, ha igényesen van megcsinálva, DE nem telepi tuning formájában, hanem igenis komolyan ki van lakatolva, új fényezés, alufelni, stb. Nagyon régi vágyam, hogy egy ilyenem legyen és meg tudjam csinálni. Viszont ha csak egy szimplán jó állapotúról beszélünk, azt nem mondanám stílusosnak. Ezekre költeni kell, hogy elérje az ember azt a szintet!


Sok taknyos aki azt mondja kevés pénz egy ilyen projektet megvalósítani az még látszik, hogy közelében nem volt autónak csak osztja az észt.


Például ha itt a linken megnézzük a fehér 1200-as kombit az a 4 felni ami alatta van olyan 200 környékén mozog:

[link]

2015. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Csak tudnám, mi a jó abban, hogy úgy néz ki a kocsi, mintha egy elefánt ülne a tetején?! Azt most autómárkától függetlenül kérdezem. Szerintem irtó bután néz ki.

2015. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!