Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autót szeretnék venni...

Második autót szeretnék venni első egy renault clio volt hagyjuk is nem téma, esetleg egy kis segítsé ez mennyire érné meg?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 28. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok nem az erősségem az autó megköszönnék egy kis segítséget!
2015. ápr. 28. 21:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az autó kb. 500e forinttal kerül többe, mint amennyit ér.


12 éves octavia 1.6-os 100 lovas benzinmotorral. Jó a duma, hogy "ritka magas felszereltségű", de ebből főleg a ritka felszereltség az igaz, full fapad egy tolatóradarral (amit bárhol kaphatsz egy 20-asért...)


Ennyi pénzből sokkal jobb autót is vehetnél - de a nélkül, hogy megmondanád milyen jellegű felhasználásra kellene nem fog tudni senki korrektül segíteni.

2015. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen sejtettem, hogy nem érték arányos az autó! Amire szolgálna igazábol munkábajárás esetleg külföldre utazás, mindenképpen benzines autót szeretnék a diesellel megjártam nem kicsit. Német vagy japán márka amiket nézegettem, nincs különösebb extra kívánságom..
2015. ápr. 28. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennek nagyon magas és ára és ha 152 ezer van benne valósan akkor én magamhoz is nyúlok. Én még mindig hiszek a magánszemélytől való vásárlásban. A hirdetésekben odaírják hogy szervízkönyv, vigyázat! Nagyon sok autót megnéztem amíg vettem, volt szervizkönyv de nem volt végig vezetve vagy nem találták mert olyan sok autó van eladó és azt épp nem találják.
2015. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Be kéne vonni valakit ha nem vagy benne a témában, aki jól ért hozzá, miután azt felmérted hogy mire van szükséged, mert óriási a kínálat és nagyon el lehet benne veszni és ugyanúgy a férfiak is elvesznek a kínálatban.
2015. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez is jobb lehetne

[link]

2015. ápr. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én külföldre járáshoz tuti nem 1.4-es autókat nézegetnék...


A munkába járás kérdés, az város? Mert oda jók a kis autók is - bár arra már van egy cliod.

2015. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jutott eszembe.

Először is, munkába járáshoz nem lenne elég egy kompakt? Úgyis egyedül ülsz benne 99%ban, az előnyei ismertek.

A másik pedig, hogy ha nem 3 km-re jársz munkába akkor igenis érdemes lenne elgondolkozni a dízelen. És ne francia dízelből indulj ki. a VAG dízelek nagyon jók, hiába kárognak rá sokan (akiknek még sose volt)


Szóval én javasolnék inkább egy Golf/Ibiza/Fabia-t. Azonos állapotban/felszereltségben talán kicsit olcsóbban tudnál venni

2015. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!