Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek mi lett a következménye?

Ennek mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pA7BASFqXIw


A kamionos is hibás, mellettem is történt már ilyen és én inkább lassítottam, hogy had menjen, szarok rá, jobb a békesség.


A furgonos meg egy szemét szrházi. Az ilyeneket gyűlölöm, akik direkt szemétségből nem engednek be.


A Camaro-s jól megverte az eset után a furgonost, nem?



2015. ápr. 29. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kamionos miért lenne hibás? Neki nem kötelessége fékezni, hogy beférjen elé a másik a belsőből egy ilyen esetben. Mögötte is jött a másik kamion, komoly rakománnyal hajtott, nem lehet ok nélkül fékezgetni.



A furgonost remélhetőleg jól megverték és kapott valami büntit.


A Camaro sajnos nagyobb balfax volt, én megértem a problémáját és 100%-ig igaza volt, de akkor se előzünk így ebben a formában.


Itt amúgy nem beengedésről volt szó, hanem arról, hogy ugye a belső sáv a gyorsabban haladóké. Ezzel én se szoktam törődni olyan helyeken mint pl a Hungária körút vagy a kerepesi, mert nagyon hamar azon kapom magam, hogy balra akarok kanyarodni és nem lesz rá lehetőségem.


Ez viszont autópálya, ritka, hogy egybefüggő kocsisorok alakulnak ki és ne tudj átmenni, főleg, hogy a kanyarodáshoz mindig a külső sávból kell kisorolni, tehát a belsőben fölösleges indokolatlanul haladni. A furgonos gond nélkül kimehetett volna a kamion elé, vagy a kettő közé is, mert volt ott hely bőven.


Ezért jó eséllyel komoly bírságot, talán felfüggesztetett is kapott. De a Camaro se úszta meg anélkül, az biztos.

2015. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amúgy ha jól látom, az nem furgon, hanem Pickup, az pedig külön kategória az USA-ban :)
2015. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát ha kicsit fékez a kamionos, azzal akármilyen rakománnyal se megy belé a mögötte haladó. Annyiban tartom hibásnak, hogy gondolom röhögött a két hülyén. Amit meg is értek.


De mellettem is volt már, hogy így szarakodott két autó, na mondom ne mellettem csináljátok, nekem semmi közöm ehhez, én csak biztonságban és nyugodtan elakarok érni a célomhoz és inkább lassítottam picit, hogy elém tudjon jönni az akit feltartott a belső sávban lévő autó és már nagyon ideges volt. Tehát mint a Camaro-s.. Én hagytam volna had menjen, utána a Camaro-s áll be a furgon elé és szivatja, de az már nem az én gondom lett volna, én már rég ezalatt elhagytam volna őket.


A Camaro-s amúgy biztos, hogy direkt csinálta.

2015. ápr. 29. 10:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor se kötelessége, és tényleg itt egy rohadt nagy kamionról van szó aki betartott minden szabályt. A külsőben ment, hagyott mind2 kamion egymás között egy autónyi helyet. Itt a kezdetekért kizárólag a pickup a hibás. Aztán a camaro pedig elborult.


Persze, hogy direkt csinálta, azt akarta, hogy vegye észre magát a pickup, hogy feltartja.


Kollégám is megcsinálta ezt Berlingóval, üres külső sáv, a belsőben meg valaki szarakodik, mondjuk nem autópálya, csak sima lakotton kívüli út.


Visszaváltott és nagy motorbőgéssel közeledett felé többször is mire az lehúzódott. Én kicsit féltem mellette megvallom. De ő nem előzött volna ilyen szerencsétlen módon.


Az elején is látszott már, hogy a camaro-s nem eléggé gyakorlott ahhoz a kocsihoz. Amikor sávot akart váltani, de nem sikerült a pickup miatt, akkor is a kocsi ide-oda ugrált, vagyis elvesztette egy kicsit az uralmat a kormányzás felett.


A kamerázós jól tette, hogy többnyire lemaradt tőlük, borítékolható volt valami baleset ebből.

2015. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre amúgy a válasz:

A csóka írta jutubon amikor más is kérdezte a fejleményeket:


"Nobody hurt. Camaro tried to get away so drivers were not together after accident. Video turned over to State Police."


Tehát senki nem sérült meg, a camaro-s megpróbált lelépni, így nem maradtak együtt a sofőrök a baleset után. Tehét lényegében nem tudja, hogy mi lett belőle. Gondolom a camaro-t lekapcsolták valahol máshol.

2015. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ah, tehát a camaro-s még piás is volt, fasza :D
2015. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A Camaros meg menjen az agresszív q...a anyjába, veled együtt!

Majd várd meg amíg befejezem az előzést, -a megengedett legnagyobb sebességgel!

2015. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez minden volt csak nem előzés.

Perceken keresztül haladt azonos sebességgel mint a kamion. Ebben az esetben a kamion mögött a helye.


A pickup akkor indult csak el, amikor be akartak elé menni, magyarul tud többel menni, csak nem akart.


A sebességről pedig nem esett szó a videóban.

2015. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dörmögő ***** válasza:
100%
Hát én végignéztem a videót. Az én véleményem hogy a kamionos aki egyedül nem tehet semmiről. Amit a kérdező állít hogy végigmulatta a kamionsoffőr az egész jelenetet az csupán kitaláció, előítélet, vagy nem tudom mi, de elég szar hozzáállás. Legnagyobb ludas a camaro vezetője, simán el lehet hinni hogy direkt lökte a furgont a kamion elé, és az már emberölési kísérlet.
2015. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!