Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor választás seítség?...

Motor választás seítség? Többi alul

Figyelt kérdés

Helló! 14 éves vagyok,most kaptam meg a jogsit max 50 köbcentiig.Motorom még nincs,ballagásomra szeretnék egyet.

Szinte mindig városban mennék vele,viszont több alkalommal is használnám földúton(pl. dombos vidéken).Bármilyen válasznak örülnék,akár egy kis tanács,akár egy link,vagy csak egy motor név.Sokat is kuldhettek.

Még azt sem tudom,hogy pl. Robogo,simson,vagy vmi mas?



2015. ápr. 29. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. ápr. 30. 07:23
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy malaguti xsm ugyanaz mind a dt csak más a matrica rajt (nekem xsm-van enduro és supermoto gumikkal erős gépek.)
2015. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha földúton akarsz menni, akkor egy tisztességes enduro kell neked: Motorhispania, Derbi, Aprilia, Yamaha és ilyesmik. Csak a kínai motorokat kerüld el messziről és azokat, amikhez oda írják, hogy yamaha licensz, meg yamaha blokkos, mert az mind kínai szar.
2015. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kinai a cpi neg a generic ezeket ne be meg. A malaguti olasz mint mondtam nekem olyan van es brutális.
2015. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. máj. 1. 08:49
 8/11 anonim válasza:

Ha főként városba és csak alkalmanként terepre akarsz kismotort, szerintem a legjobb egy Simson s51.

Ezzel csak az a baj, hogy nehéz jó minőségben, aránylag olcsón hozzájutni, de ha keresgélsz, akkor biztosan találsz.

2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jó a simson de az 80-90 egy szép és motorikusan is jó, 110 nél meg már vannak jó kis super illetve enduromotorok...
2015. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A simson az valami átmenet. Terepre biztosan nem mennék vele, mert ahhoz alacsony, inkább betonra való.
2015. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!