Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 Avant B5 első autónak...

Audi A4 Avant B5 első autónak megfelel?

Figyelt kérdés

Nézegettem hahu-n őket és elég lelombozó a helyzet, pedig 1 millió környékén nézegetek benzinest.

Esélytelen és maradjak a G Astránál vagy még lehet olyat találni ami legalább 5 évig bírja?


2015. ápr. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A4 ből nem könnyű találni 1 mill körülni jót,ha van is az olyan 17 éves kb.
2015. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért az A4 újonnan is kétszer annyiba került, mint egy G Astra. Ha normális állapotban van, akkor használtan is megmarad ez az árrés. A legtöbb nem véletlenül olcsó sajnos.
2015. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 millió körül benzinest? Apám már jó állapotú dízelt is kapsz ennyiért...

Ne foglalkozz a sok hádeide4millaiskevéslenne emberrel...

6-700 körül már nagyon príma külföldről behozott, és karbantartott benzines A4-et találsz.

Én inkább 1.8 vagy 1.8T-ben gondolkodnék, 1.6-os kicsit kevéske dinamikus vezetéshez :)

Egyébként kényelem szempontjából százszorosan odaveri az Astrákat..

2015. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahham, szerintem is ezeket simán megkapod behozva 6-700 000-ért:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ahham, biztosan. Mert odakint mindenki eladja a kupecoknak negyedáron, csak vigyék és itthon minden külföldi autót vásárló a tutit kapja harmad áron. Pherrszeee :D


Esetleg 600-700-ért belenyúl egy ilyenbe talán, de ennek is visszatekeredik az órája 210 000-re, ire hazaér:

[link]


Olyat meg inkább nem is nézek, amin már rajta lenne az "importőr" szállítási költsége és minimális haszna...

2015. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet venni 600 ért,csak nem mindegy hogy milyet... :) Bontóba még lehet olcsóbban is kapsz :D
2015. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

350 volt az enyém és kifogástalanul teszi a dolgát.

Nem tudom mi a probléma tárgya :)

2015. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És gondolom olyan állapotban is van, mint a fentebb linkelt 3-4-szer annyiba kerülő példányok :D
2015. máj. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Motor-váltó-futómű-fékek-kasztni jó állapotban, fényezés felpolírozva, belseje egyben és nem zörög semmi.

Szóval igen, szerintem jó :)

2015. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem dicsekednék a 350et érő audival...
2015. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!