Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 vezetői engedélyt csinálok,...

Mentos kérdése:

A2 vezetői engedélyt csinálok, yamaha virago 250 vagy suzuki gs 500e-t szemeltem ki, csak nem tudok dönteni a 2 közül, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Simsonom volt eddig.
2015. ápr. 30. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:
A Virago alacsony kimondottan kezdő motor. Túra stílusú gép, de vele mivel csak 250-es nagyon nem fogsz messzire jutni. Előnye csak akkor van számodra ha alacsony vagy,mert jobban le ér a lábad. Az 500-as gs már inkább sport-túra gép és erősebb is de valamivel magasabb. Ez a túrázás alsó határa cm3-be. Ha néhány száz kilométeres túrákat akarsz megtenni én inkább az 500-ast ajánlom. Feltétele, hogy meg tudod e ülni?! Ha nem ér le telitalppal a lábad a motor mind két oldalán nem biztonságos a motor megülésed. Ez az alap motor választásnál.
2015. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Yamaha. Még ha gyengébb is.
2015. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
500-as gs ... én azon tanultam nagyon kezes és jó motor csak ajánlani tudom :)
2015. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!