Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok? Audi...

Melyiket választanátok? Audi Q5 vagy Volvo XC60? Miért, melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 12:34
 1/6 anonim válasza:
41%
én az audit választanám, mert szeretem az audikat :D
2015. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Egyiket sem. Terepre nem kellene, a farkam meg elég nagy, úgyhogy városba sem.
2015. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
XC60: szebb, biztonságosabb, nem annyira gengszteres.
2015. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Volvot választanám, nekem az Audik nem szimpatikusak, mindig az "én mindent megtehetek" réteg jut eszembe róluk, amivel nem feltétlenül szeretnék azonosulni.
2015. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha új autóról van szó:

Apám ismerőse ugyan ezen vacilált tavaly. Ő volvót vett. Egyszerűen azért mert, egyrészt nagyobb kedvezményt adtak, másrészt ugyan azért a 12M forintos árért (volvónál ezt 10,8-ra, audinál 11,1-re engedték volna le) volvóba kapott egy 150 lovas automata váltós xenonos navis stb. autót, míg audiba ugyan ezért a pénzért, kb csak az automata váltó fért volna be, és azt is csak összkerekesként lehetett volna venni.

2015. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben voltam pár hónapja, nálam XC60 Summum (plusz még azon felül jópár komoly extra) automata lett a befutó és nagyon nem bántam meg, annak ellenére hogy előtte Audim volt!

Megnéztem, kipróbáltam a Q5-öt is és bár jó-jó, de valahogy nem győzött meg. Valahogy nekem egy ilyen "legagyisított" Q7 benyomását keltette. A Volvo meg első percben már szerelem volt.

Ami nagyon nem mellékes, hogy többek között a korábbi borzalmas Porsche Hungáriás szervíztapasztalatok miatt is billent a mérleg - sok más mellett persze - a Volvo felé.

Tehát nekem egyértelműen Volvo.

2015. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!