Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt érdemes megtanulnom vagy...

Ezt érdemes megtanulnom vagy nem? //www.mocijogsi.hu/? KRESZ_tesztek

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm azt mondta teljesen fölösleges megtanulnom,mert félévente változtatnak a kérdéseken,de azért én ebben nem vagyok olyan biztos,mert azért ezek fontos kérdések,esetleg máshogyan rendezik el őket de szerintem ezek a kérdések ugyan úgy lesznek esetleg máshogy fogalmazva,nem? meg akkor minek lenne fent az interneten ez az oldal ha nem lenne jó? o.O vagy most nem értem ><
2015. máj. 1. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
most teszed le a jogsit?...
2015. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a kérdéseket és a válaszokat kellene megtanulnotok, hanem a KRESZ-t:


[link]


Ha ezt tudod, akkor tökmindegy ki és mit kérdez. Ha a kérdésekre tudod a választ, az még nem jelenti, hogy jogsival a kezedben nem fogsz találkozni olyan helyzettel, ahol fingod sincs mit kellene csinálni, mert olyan nem volt a teszteken...

2015. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,a jogsit még nem most fogom lerakni :p és a kreszt már kívülről fújom :d de akkor oké jó hír,hogy csak a kreszt kell megtanulnom ^^
2015. máj. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!