Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám magam meg csinálni?

Hogyan tudnám magam meg csinálni?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem egy golf 4-est, és a csomagtér ajtó kilincs alatt van egy kis rohadás. Előző tulaj adott hozzá egy doboz festéket ami szinkód alapján lett keverve hozzá, és ezzel sikeresen le is fujta. Viszont látszik,hogy nem volt megfelelően lekezelve előtte,most ismételten hólyagosodik. Tehát meg tudom ezt a problémát magam oldani? Németországban dolgozom ritkán Jártok haza ,és nem is tudom megcsináltatni itt amellett hogy iszonyú drága itt a fényezés, a kocsi mindennapos használatban van a munkám miatt, mivel más lehetőségem nincs a munkába járásra. Tehát festéket van. Mik az egyébb teendőim?
2015. máj. 2. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon nem hinném, hogy érdemes lenne nekiállni. Csak össze lesz gányolva. Ha csak hajszál karcok, akkor azt hiszem, hogy azokat be lehet polírozni.
2015. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem ide akartam írni, bocsi.
2015. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EgyéB teendőd az, hogy lecsiszolod fémig, lekened rozsdagátló alapozóval, ha kell gletteled, csiszolod, majd leködölöd, lakkozod. Sose lesz olyan, mint a gyári, a vége lehet az lesz, hogy veszel bontóban egy színhelyes ajtót. Ez azért is esélyes, mert bizonyára át van lyukadva az anyag.
2015. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Lehet hogy inkább veszek bontóban...

2015. máj. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!