Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó ablaktörlője szárazon...

Autó ablaktörlője szárazon hangtalanul, vizes körülmények között már hangosan és nem töjéletesen töröl. Elég a gumit kicserélni benne tekintve azt, hogy hátsóról van szó és bonyolult?

Figyelt kérdés
Gonsolom megérett a cserére
2015. máj. 3. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nyugtass meg hogy szárazon nem ablaktörlőzöl. Elég lenne a gumit is kicserélni elvben, de sokszor nem érdemes vele bajlódni, mert nem drága az új ablaktörlő sem, illtve nem biztos hogy össze is tudod rakni azt amit egyszer szétszedtél.
2015. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szárazon nem szabad. Vizesen nyikorog sajnos, a teljes abalktorlőt mégse macerás kicserélni, csavar fogja megnéztem. Hátsót meg így lehet kapni egybe.
2015. máj. 3. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a lapátra gondoltam hogy macerás szerelni, hanem a gumira.
2015. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál mindkétszer, nem fogok gumival bajlódni, inkább veszek egy teljesen újat. Úgyis látom hogy rozsdás a rugó már.
2015. máj. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!