Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KEIHIN karburator keverék...

KEIHIN karburator keverék beállítás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy be kell tekerni teljesen és aztán vissza 1 vagy 2 fordulatot tipus szerint.Csak azt nem hogy ha kifelé csavarom akkor lessz szegényebb a keverék vagy ha befelé?

2015. máj. 3. 13:28
 1/4 joco5582 ***** válasza:
100%

Szia,

Rengeteg típusa van, ráadásul több csavar is lehet rajta. Tudnád kicsit pontosítani milyen típusú? Van esetleg egy képed róla?

2015. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Majdnem ilyen az enyém is.Az AIR SCREW csavar a keverék állitás.Más nincs rajta csak az alapgáz.Keihin PWK38

2015. máj. 5. 22:01
 3/4 joco5582 ***** válasza:

Aha, ha az tényleg levegőállító csavar, akkor több levegőt adva - kicsavarva szegényíted a keveréket, ha kevesebbet adsz - becsavarod akkor dúsítod.

Csak úgy megjegyzem, hogy a csavar csak finom beállításra való, ha már elve kicsi\nagy az alapjárati fúvóka, akkor nem lehet vele beállítani az alapjáratot.

Remélem segítettem :).

2015. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Hát én is így gondoltam.Most tesztelem,figyelem a gyertya szinét minden állítás után.
2015. máj. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!