Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen aksit vegyek?

Milyen aksit vegyek?

Figyelt kérdés
A motor akkumulátoroknál melyek a jó,megbizható márkák?(12v 9ah)

2015. máj. 3. 17:28
 1/5 anonim válasza:
Én eddig bármit vettem pár év után meghalt, spirálcellást tudnám ajánlani de nem tudom, hol lehet venni sajnos én se találtam sehol :/
2015. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 2 évet bírt egy akksi, amíg nem jöttem rá, hogy téli szezonban fel kéne tenni töltőre.

Én nem vennék drága márkát. Vegyél amit találsz meg hozzá inkább egy jó töltőt.

2015. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lupara ***** válasza:
Megbizhatónak mondottak:Yuasa,Varta,Banner.Drágák sorrendben 30és15ezer közt,1/2-év garanciával.Motorkerékpárokra ennyit adnak.Ezért rizikó a neves márkák vétele is,de konkrét választ akartam adni kérdésedre.Azt azért nem javaslom,hogy bármilyet vegyél.Nagyon Kinait ne.Én Landport(Holland)12V11ah-át vettem 11ezerért.Egy Yuasa áráért,három Landport majdnem.Második szezonját kezdi,eddig jó.Savasak olcsóbbak,zárt rendszerű(AMG)drágábbak,de nem kell vizet pótolni beléjük.A rövid garanciaidő miatt döntöttem olcsóbb akku mellett,párhuzamosan én is javaslom egy csepptöltő beszerzését.Tartok én is,0.3-1.2 amperes töltő motorhoz elég,4,5-ezerért megkapod.
2015. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2015. máj. 4. 07:22
 5/5 anonim ***** válasza:
én 2009-ben vettem egy Bosch AMG rendszerű akkut, ha hiszitek, ha nem, a mai napig az van a motorba. Télen 2 hetente felteszem töltőre 1-1 órát.
2015. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!