Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GOLF 4 (1999),1.9 tdi pdhogyan...

GOLF 4 (1999),1.9 tdi pdhogyan megy, megbízható?

Figyelt kérdés

Üdv


Apámnak tartozik 500.000ft-tal a keresztapám,de apám elengedné úgy hogy az autó és 280.000-et még adok rá (saját pénz).

160.000km ,ő az első tulaja,ritkán használta fogyasztás ellenére,mert a ház részleteit fizette és spórolt.

Karbantartott ,110 LE


2015. máj. 6. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van (1998, 110 le, dízel, AHF motorkód). Nagyon jó autó.

A kérdés, hogy tényleg annyi km van-e benne és a nagy spórolásban karban volt-e tartva. Mert kétlem. Meg ugye törve volt-e stb stb.

Ha jó állapotú akkor az ár így megérné

2015. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 110 ló az vagy elírás vagy az az autó nem PD TDI. Ha tényleg jó állapotú, ennyit futott és első tulaj akkor ebben megéri beleugrani. Azért nézesd át valahol, de egy valós 160 000-ret futott autónak mindenhol makulátlannak kell lennie.
2015. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem adnék rá saját pénzből, főleg hogy az az autó 800.000 forintot érhet ha tényleg úgy van ahogy leírtad.

Amúgy igen, valszeg elég sokáig használni fogod hibamentesen.

2015. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És igen, ahogy a második írja, ez nem PD TDI hanem sima TDI. Egy hibaforrással kevesebb:)


Első voltam

2015. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy pd -e csak ez nézett ki úgy mint az övé

Annyit tudok h 1999 1.9 110 le ,1x volt törve amikor két fácán közül az egyiket elcsapta mert kakaskodta az úton akkor az egyik lámpa bánta ,meg 1x lekapta az első lököst mert hirtelen szintkülönbség van a kijárón.

azt cserélni kellett most a szürke autón kék lökhárító van.

2015. máj. 6. 11:23
 6/13 A kérdező kommentje:

Amúgy megy ?

Mert apám 206-os munkakocsiját használom eddig (amikor kell autó) ,csak az szívódízel ,és falramászok tőle,mert ha amig kikönyörgöm a 100-at autóúton ,addig hatszor hazaérek ,meg a lomha hozzáképest gyorsvonat,bár rendkívül megbízható...

2015. máj. 6. 11:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem jól megy, elég dinamikusan tudok vele haladni. Persze nem repülő, de a hasonló teljesítményű kocsikat verem vele. De azért ránéznék, hogy a kocsibejáró, hogy tudja úgy lehúzni a lököst, hogy az egészet cserélni kell...

Vezérlés le volt benne cserélve? Lassan a második cseréhez kellene közelednie. Az nem két fillér.

Ha 110 lóerő akkor nem PD

2015. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Persze nem repülő, de a hasonló teljesítményű kocsikat verem vele. "

Tudom, ne kötekedjek, de ezt azért megnézném élőben :D

2015. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

John, állok elébe:)

Pl lesz szeptemberben a Golf találkozó a Hungaroringen, ott tavaly is sikerült ezt bizonyítani:)

2015. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
OKÉ, ha Magyarországon leszek, akkor kimegyek. Kíváncsi vagyok rá, milyen amikor egyik 110 lovas autó elkeni a másik 110 lovast :D
2015. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!