Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi Ford Mustangnál...

Egy régi Ford Mustangnál mennyire megoldható automata váltóról átalakítani manuálissá?

Figyelt kérdés
Nem értek a váltóhoz, csak én manuál párti vagyok, és az automatával gyártott típusok jellemzően mindig olcsóbbak nem csak a Mustang-nál, de más amerikai típusnál is. Sóval mi az igazság?

2015. máj. 6. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a régieknél még nem akkora probléma, főleg ha nem egy túlelektronizált motor volt benne. Régi váltó kidob, kézi váltó befabrikál és gó.
2015. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tákolás szintjén konnyen osszehozható. Fogsz egy bármilyen eros kocsi(jellemzoen béemduplavé) váltót, lenyisszantod a kuplungházat, ráhefteled a musztáng házát és bodogan szúrod kettesbol a hármast, de ez a feeling jellemzoen sosem tart addig mint a kínai nagy fal. Alut hegeszteni jól lehet, de pontosan nem. Drehálni fogja a nyelestengelyt és ha szerencséd van még azelott beleunsz a musztángozásba, mielott az egész miskulancia bejglibe tekerné magát. Ez a legszebb az egészben, hogy egy kézis musztáng árával a zsebedben pingvinezhetsz az új tulaj elott és megállapíthatjátok, hogy sajnos semmi nem tart orokké :)
2015. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tákolni sem kell. Szerintem minden érában készült a Mustang krézi váltóval is, de ha az nem is akkor van más a Fordon belül, aminek egyezik a váltóharangja a Mustangéval.
2015. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja Cougar. Jól ki vagy segítve :))
2015. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

AZ előbb lusta voltam, de most már rákerestem:

Az első két generációhoz még csak 3as és 4-es krézi volt az automaták mellett,a harmadik generációnál már 4-es és 5-ös krézi volt, a negyedik generációtól pedig 5-ös és 6-os kézivel gyártották őket. Jó pénzért biztos van az e-bayen minden hozzá és nem kell faragni . :P

2015. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De, ha ez egy valós opció lenne, akkor miért a vájár-kohász brigádok kezelik a sok amerikádrímet ?
2015. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miiivvaann? :D
2015. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Értsd: NINCS használható kézi váltó v8-hoz 3 kiló alatt, de a népszeru 320D váltó már van 40-ért.
2015. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani: aki lovat tart annál legyen pénz zabra is, nem ? :D
2015. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, a piac nagyon reálisan szabályozza az árakat.
2015. máj. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!