Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.2 Skoda Fabia mennyire...

Egy 1.2 Skoda Fabia mennyire bírja az autópályát és kb. mennyit fogyaszt 130 km/h körül? (2005-ös,47kW,64 LE)

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó, az Alfa ugyan úgy elromolhat ahogy bármelyik másik autó, de szerencsére még nem volt benne részem. Nem a széthajtott Alfa-kat veszem meg, csak szalonból vásárolok új autót. Végülis annyira nem kell fogni a pénzt, hogy mostmár ne tudnám tankolni a jelenlegi kocsimat, de ha valami megoldható 5-6 literből akkor miért fogyasszon 10 liter felett valami. Bár ez még korámtsem biztos, nem tudom hogy képes leszek e megválni a kocsitól, nagy szerelem az Alfa, hiába az utód is ugyanaz a 159 lenne csak dízel motorral.
2015. jún. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
159-est kapsz még szalonban 0km-rel?
2015. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem, viszont a szalonban van egy nagydumás srác aki felhajtott egyett külföldön.
2015. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
130-140-et nekem simán megy, onnan még gyorsulna is, utasokkal, telepakolva. Az tény, hogy forog mint a veszett fene, 4000-es fordulat környékén van az autópálya tempó. És fogyaszt is pályán. Nem mértem pontosan, de úgy 7-8 liter között lehet a fogyasztás. a felhajtóknál a 3-ast és a 4-est is érdemes elforgatni 4000-ig, és akkor meglesz a lendület, hogy besorolj. Nem igazán autópályára találták ki, de néha rákényszerül az ember.
2018. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy ideje ingázok vele Németországba. Hosszú úton kényelmetlen az ülés, illetve a motor nagyon zajos autópályán. 8 liter körül fogyaszt, 140-el szoktam menni, óra szerint.
2019. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!