Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű gond, kényelmetlen,...

Futómű gond, kényelmetlen, hangos, de nem kopog! Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Az autómmal minden kis repedést megérzek, nem beszélve a kátyú és csatornafedelekről, dübögéssel jelzi áthaladáskor. Szilentek nem lógnak, lengéscsillapítók jók. Téli(185/65R15), nyári gumival(195/60R15) egyaránt ez a helyzet. Az autó nem húz egyik irányba se, nem dől, nagyon stabilan megy, csak hangos és kényelmetlen. Én már csak a rugókra tudok gondolni, nem ültetett, de mivel az autó kombi, szerintem erősített rugók lehetnek benne láttam lehet kapni hozzá olyat is és talán ez van alatta. Mi lehet a gond, valakinek ötlete?

2015. máj. 8. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

(Nem ártana gyári gumiméretet használni)


Egyébként meg ezzel szerintem nem sok mindent tudsz tenni. Rugók nincsenek elfáradva?

Lengéscsillapítók nem rosszak?


Tehetsz bele egy prémium állítható sport futóművet esetleg, de nem hinném, hogy elégedett lennél vele. Vegyél jobb autót:)

2015. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyári gumiméreteket használok. Oké veszek egy jobb autót, már megyek is...
2015. máj. 8. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy kicsit laposabb kerekekkel.
2015. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, erre én is gondoltam. Mi a kicsit laposabb? Mondjuk 2-2,1 bar, helyett mennyivel?
2015. máj. 8. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki 1.8-1.9 barral.
2015. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megpróbálom. Más ötlet valakinek?
2015. máj. 11. 08:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Néha teljesen kényelmesnek érzem az autót, néha meg nagyon keménynek, de elől, hátul egyaránt. Nagyon nem értem.
2015. okt. 27. 11:02
 8/8 Ujcipi válasza:
Szia, tudom régen volt de hátha sikerült megoldást találni rá. Ugyanilyen problémám van nekem is sajna.
2021. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!