Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csendes emberek nem népszerű...

A csendes emberek nem népszerűek? Alapvetően miért gond az egy lánynak ha nem ilyen "agresszív" és hangos egy ember? Hanem kicsit konzervatívabb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem persze hogy nem népszerűek, de hogy miért elutasítóak velük a lányok.
2015. ápr. 7. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy látják a lányok, hogy ők majd kiállnak értük/megvédik őket.

De ne általánosítsunk, tapasztalatból tudom, vannak lányok akiknek bejönnek a csendesebb, egyedek is.

2015. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha valóban meg kell védeni azt akit szeretünk, akkor tapasztalataim szerint sokszor az alapból nagyon hangos srácok hátrálnak meg legelőször míg aki csendes nyugodt és racinonálisan gondolkozik sokszor cselekvőképesebb.

No persze nem szájkarate mesterek.

2015. ápr. 7. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Azért gond nekik, amiért minden más is gond. Idióták. Ne próbáld megérteni őket.
2015. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a harsány embereket, én sem vagyok az, nem is volt még olyan barátom. Nem hiszem, hogy ez baj. A kamaszkor vagy inkább kór egy olyan állapot, amikor az embernek még nincs készen a személyisége és könnyen megy a falka után, ahelyett, hogy használná az eszét vagy a szívét (nemtől függetlenül).
2015. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aki a "konzervet" szereti, majd megtalálod. Esetleg keresd máshol, mint ahol eddig.
2015. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Magoran ***** válasza:
0%

Általánosítasz, és kevered a szezont a fazonnal.

Pár hiba a gondolkodásmódodban:

Ha csendes vagy, nehezebb észrevenni. Ha nehezebb észreveni, akkor... Akkor kevesebben ismernek meg, kisebb az esélye, hogy köztük lesz egy olyan lány, akinek bejössz... Innentől remélem egyértelmű.

Emellé, aki nem mutatja meg, hogy életképes, aki nem beszélget másokkal, az nem lesz számba véve.

Lemerném fogadni, hogy úgy igazán még nem nyitotál. Mellesleg az "agresszív" vagy "hangos" emberek (akiket én egyszerűen a "nyitott" vagy a "szociálisan életképes" nevekkel szoktam illetni) pont ezért jobbak a lányoknál mint te: mernek nyitni, és önbizalmuk miatt nem szerencsétlenkedik el. Ehhez egyébként szokj hozzá. Akinek van önbizalma, sikeresebb.

Mellesleg láttatok már ilyen bajban otthagyós dolgot? Én nem.

Nem azért, de mintha egy kicsike ellenszenvvel viseltetnél a nyitott emberekkel szemben...

Lehet, azért, mert van rossz tapasztalatod. Ha van, ne általánosíts, ha nincs, ne irigykedj.

2015. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kicsit kezd unalmas lenni ez az általánosítás kártya, mindenki nagyon jól tudja kikre gondolok a kérdésemben, nem kell úgy tenni mintha nem..


"Pár hiba a gondolkodásmódodban:

Ha csendes vagy, nehezebb észrevenni. Ha nehezebb észreveni, akkor... Akkor kevesebben ismernek meg, kisebb az esélye, hogy köztük lesz egy olyan lány, akinek bejössz... Innentől remélem egyértelmű."


Ez egyértelmű, nem is mondtam ennek az ellenkezőjét a kérdésben is az van miért ők?


"Emellé, aki nem mutatja meg, hogy életképes, aki nem beszélget másokkal, az nem lesz számba véve."


Ez rám nem igaz, egy kicsit túlzol, nem azt írtam hogy nem beszélgetek senkivel, hanem azt hogy a csendesebb srácok miért nem érdeklik a lányokat?


"Lemerném fogadni, hogy úgy igazán még nem nyitotál."


Szerintem már sokszor nyitottam, de kérdéses hogy szerinted mégis mi számít nyitásnak?


"Mellesleg az "agresszív" vagy "hangos" emberek (akiket én egyszerűen a "nyitott" vagy a "szociálisan életképes" nevekkel szoktam illetni) pont ezért jobbak a lányoknál mint te"


A hangos és agresszív emberek azok hangosak és agresszívak ennek nem velejárója az hogy nyitottak vagy szociálisan életképesek.


": mernek nyitni, és önbizalmuk miatt nem szerencsétlenkedik el. Ehhez egyébként szokj hozzá. Akinek van önbizalma, sikeresebb. "


A csendes emberek is mernek nyitni, és magabiztosak is lehetnek, talán annyi hogy nem jár annyit a szájuk nem beszélnek olyan parasztul..tehát nem értem miért mondod ezt?


"Mellesleg láttatok már ilyen bajban otthagyós dolgot? Én nem."


Én meg igen, link, megbízhatatlan, komolytalan, nem lehet rá számítani, nem tartja be amit meg ígért..ilyen emberek akiket ismerek többnyire mind parasztok, hangosak, "ki ha én nem?" stílusúak...


"Nem azért, de mintha egy kicsike ellenszenvvel viseltetnél a nyitott emberekkel szemben..."


Nem a nyitott emberekkel szemben érzek ellenszenvet, akkor kettőnknek mást és mást jelent a nyitott kifejezés.


"Lehet, azért, mert van rossz tapasztalatod. Ha van, ne általánosíts, ha nincs, ne irigykedj."


Igen van rossz tapasztalatom, nem akartam általánosítani, ha mégis, remélem mindenki érti kikre is gondolok a kérdésemben. Ilyen nőkre akikkel ők "összejönnek", akiknek ez tetszik eszem ágában sincs irigykedni.

2015. ápr. 7. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Már első ránézésre is unalmasak.

(Még jobb, ha még kötekedőek is, úgy, hogy állítólag csendesek, visszafogottak.)

2015. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!