Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW New Beetle gyújtás ráadásná...

Pinocchio23 kérdése:

VW New Beetle gyújtás ráadásnál sípol és világít a sárga olajos kanna, és beindítás után nem alszik el. Olajszint ellenőrizve feltöltve. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet olajszivattyú probléma is. Hiába van megfelelő mennyiségű olaj, ha nem elegendően nagy a nyomás, és nem jut el mindenhova...
2015. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. De akkor csak járó motornál sípolna. Alap helyzetben sose világított gyújtás ráadása után a visszajelző. De most gyújtás ráadás után világít, sípol még beindítás előtt. Beíndítva sem alszik el. Ha olajnyomás gond lenne akkor szerintem nem világítana álló motornál, gyújtáson, csak járó motornál. De lehet tévedek.
2015. máj. 8. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A "szerintem" nem hinném, hogy releváns érvelés autószerelésnél, sokkal jobban járnál egy hibakód olvasással. Én tuti rögtön odavittem volna, nem szívesen járnék alig-alig kenést kapó motorral, de te tudod...
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lupara ***** válasza:
Két irányban kéne vizsgálni.Ha gomba vagy visszajelző hibája megállapitható,akkor csere,ellenőrzés,és hibajel megszűnik.Amennyiben jók az érzékelők,olajnyomásmérést kell mérőórával csinálni.Megoldást ezen hibalehetőségekben keresném.
2015. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!