Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan terepjáró, ami jó...

Van olyan terepjáró, ami jó terepképeségekkel bír, de nem zabál ki a vagyonomból?

Figyelt kérdés

Elég sokat kell terepen járkálnom. Van is egy lada nivám, meg mellé van egy autóm amit nem terepre használok. Viszont ugye a baj nem jár egyedül, így mindkét autómmal gondok vannak. Szeretném lecserélni őket, de két autó parkolás szintjén is nehéz (udvarban van még egy és a három csak kínkeservesen fér el), valamint megvannak a költségei is, mindkettő viszonylag sokat eszik, főleg a niva. Így egyszerűbb lenne az utcai és terep autót vegyíteni. Nem városi terepjárót akarok venni, mert van, hogy olykor a nivával is meg kell küzdeni egy-két helyen. Tehát olyan terepjáró kellene, ami utcai használatkor sem fogyaszt nagyon sokat. (Mondjuk a 7-9 liter országúton, 12-13 városban)

Maximum keretem rá 2,5-3 M ft, de függ attól mennyit kapok a kocsikért, vagy el tudom e adni őket egyáltalán.


2015. máj. 9. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Suzuki Jimny. Ez pl. elég patikának néz ki:

[link]

2015. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez pl pont cabrio és nem is túl nagy. Lehet velem vana gond, de nem nagyon használnám pl autópályán, nincs is valami jó megjelenése, mármint utcai autóként.
2015. máj. 9. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán inkább egy Rav4 2.2d4d vel
2015. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi, mert kissé bunkónak hatott a válaszom így visszaolvasva és meg se köszöntem a tiédet, szóval mindkettőt köszi. A másodikat megnézem.
2015. máj. 9. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A családban nekünk mindig terepjárónk volt, mivel sokat jártunk erdőre, földes utakon, stb. Mitsubishit vettünk mindig, egyikkel sem volt komolyabb gond, és rendkívül jó terepen, lehet sár, hó, jég, mindenhol elmegy. Városban szintén kényelmes, és nem eszi meg a pénztárcádat sem. Volt L200, Pajero Pinin, Pajero is, nagyon szerettem őket.

2,5-3 millióért pedig jókat kapsz már, és sosem fog cserben hagyni.

2015. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából volt pajeronk még régebben (akkoriban még nem volt jogsim) és jó emlékek maradtak meg, csak az eléggé nagydarab kocsi volt és fofyasztott is rendesen, mert az azért vérbeli terepjáró. De ztánanézek és köszi.

L200 nem kellene, pickupot nem tudnám pakolni, felesleges volna, de köszi azt isj)

2015. máj. 9. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is nyomultam Pajeróval régebben, és 9 literből kijöttem, pedig a hosszú változat volt, rövid váltóval, és hajtottam. De érdekes például Nissan Navara is amekkora dög, csak 8-9 litert eszik, ez tuti. Szerintem ha veszel valami japán dizel gépet, nem lesz gondod sem, és a fogyasztás is okés lesz.
2015. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogos, nekünk benzines volt, szóval azért evett annyit, de hietelen ez nem volt eszembe.
2015. máj. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!