Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Alfa...

Mi a véleményetek az Alfa Romeo-ról?

Figyelt kérdés
2004 körüli évjárat érdekelne

2015. máj. 10. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha szerelőfétised van akkor hajrá:)
2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
45%

Ezért tuti le leszek pontozva:


Pozitív: Szerintem baromi szép autókat gyárt designra...


Negatív: Minden más...

2015. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy alfa mindig baromi jó választás......feltéve hogy rengeteg türelmed van,és még annál is több pénzed!!!
2015. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
147, 156, GT 90% szét van már taposva, futómű lenullázva. TS benzinmotorok nem is a legjobbak. Ezek nem kellenének. De a 159 már egy más világ minőségben. Abba simán beszállnék. Ezek 2005-től voltak.
2015. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy fentebb írták, le vannak aljazva, főleg a nyugatról behozottak és idehaza a kispénzű de a fejét játszani akaró bubi ezeket tudja megvenni olcsón, majd költeni már nem tud rá, mégjobban haza vágja és meg is van a nép ítélet. Ha szalonban veszed, mint ahogy tettem én is a 156-al és a 159-el is, örök élet. Maga az autó nagyon jó, csak nem mindegy hogy milyen és hány gazdája volt, milyen alkatrészekett rakatott bele, milyen olajat használt benne, hidegen mennyire taposta, milyen utakon járt vele stb stb. Ha egy szarrá taposottat veszel meg az a BMW-ből is szar nemcsak az Alfa-ból, ha viszont jó állapotút vagy szalonban, akkor nem lesz rá panaszod.
2015. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kerül többe fenntartani mint egy hasonló korú BMW-t, Mercedest, vagy szimplán egy common rail dízel motoros autót. Gondozni kell, de nem értem ez miért kap külön hangsúlyt, mindegyik autót kéne. Van valami az Alfákban, ami megragad, és nagyon nehéz nemet mondani. Mint az első szerelem.
2015. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Mindenki akinek alfája van és ismerek imádja :)
2017. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!