Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Golfokat miért fikázza,...

A Golfokat miért fikázza, utálja mindenki ennyire, hogy már videó is készült róla?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Háh azért van benne igazság: " a dízel a traktorba való nem az autóba"

De amúgy nincs baj a Golfokkal, csak sok a bojrészer 1.9 tédéí szmókendsármos menőgyerek.

Úgyhogy a tulajokkal van gond főleg és nem az autókkal.

2015. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Amúgy ki ez a két gyökér, hogy az ő véleményük a mérvadó? :D


Nem tudom milyen Jaguárral mennek, de a műszerfalból látszik, hogy nem egy mai darab, de gondolom ezzel is ők a helyi macsók a lakótelepen.

2015. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebben a videóban én csak két idióta pökhendi majmot láttam,akik felvettek egy inget,meg beparfümözték magukat,azt ezzel ők lettek 5 percre a falu bikái a kölcsön jaguárral........
2015. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem néztem végig, de amikor feltűnt a képernyőn a két cigányokat majmoló fickó azokban a szemüvegekben, és belibbent a képbe a tükrön lévő rózsafüzér meg a Wunderbaum lekapcsoltam.

Szóval nehogy már ilyen fickók szava legyen szentírás...

2015. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Video inkább fail.

Amúgy overall sem a Golfokkal van a gond, hanem a sok boyracer az 1.9 téjdéjivel meg a Golf minden auto felett állós felfogásával, na az inkább gáz, mintha valaki értelmesen használ egy autót ami épp Golf.

2015. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!