Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 hónapja vettem a gyári...

4 hónapja vettem a gyári kazettás helyett gyári cd-s rádiót. Ha cd-t hallgatok és a cd előtt hallgatott rádióállomáson közlekedési információkat mondanak azonnal átugrik, megáll a cd végigmennek a közlekedési információk és visszaáll cd-re (? )

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet?
2015. máj. 11. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert bekapcsoltad a Traffic Alarmot. Ha ég ilyen a kijelzőn (TA), kapcsold ki. Általában külön TA gomb van, amivel állítani lehet.
2015. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs benne ilyen gomb. Bmw E46
2015. máj. 11. 10:46
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. máj. 11. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig itt is írja a kijelzőn a TP-t, ez ugyanaz mint a TA.


A képen az RND - TP alatti gombokkal lehet váltani a PTY/TP között, ha minden igaz. Manualt innen tudsz tölteni hozzá:

[link]

2015. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez most vicc? Komolyan létezik hogy érzékeli hogy mondjuk a class fm-en közlekedési infók vannak és átvált? Ez hogy működik?
2015. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen tényleg létezik :)


[link]

2015. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. arra használom, hogy ha nincs kedvem zenét hallgatni, akkor legalább a híradóról ne maradjak le. Az én rádiómnál lenémítás esetén működik. Bekapcsolom a TA-t, lenémítom, és mikor kezdődik a hírműsor, visszajön a hangerő. Az RDS-ből tudja.
2015. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!