Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baleset után megveszek a...

Baleset után megveszek a motorozásért?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem. Felgyógyultam. előtte a motorozást praktikus de nagyon kellemetlen dolognak tartottam. A baleset után a családdal megbeszéltük, hogy a motor elad, én többet motorra nem ülök.

Most, hogy felgyógyultam a fene megesz, hogy motorra akarok ülni. Az eszem tudja, hogy a családnak van igaza, de az érzés nagyon erős. Mit javasoltok?



#motor #baleset #elment az eszem
2015. máj. 13. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
"A baleset után a családdal megbeszéltük, hogy a motor elad, én többet motorra nem ülök." te az a típus vagy aki a bilire is engedélyt kér így a motorozásból nem lesz semmi,de ha jót akarsz magadnak akkor elmész és veszel egy motort az olyan 1-2m már lehet jókat venni
2015. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A javaslatot én tettem. Valóban nem nekem való a kétkerekű közlekedés...
2015. máj. 13. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki quadot
2015. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Nekem furcsa dolog kikérni mások véleményét arról, hogy tehetem-e amit én szeretnék, és ami nekem örömöt okoz.


Különben ha -anno- úgy döntöttél, akkor légy következetes, és tartsd magad ahhoz.


/megsúgom, sokáig fog fájni a szíved a motor után/

2015. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs akkor rosszul fogalmaztam. NEM akarok felülni még egyszer a motorra. A döntés logikus és szükségszerű volt (ha még pár évet szeretnék élni).

Azzal szeretnék valamit kezdeni, hogy ne remegjen kezem lában, ha meglátok egy elfogadható állapotú kétkerekűt (mérettől és teljesítménytől függetlenűl)

2015. máj. 14. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Max. vegyél egy pályamotort. Utcán meg SEMMI.
2015. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet. Mindenkinek ment a kéz
2015. máj. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!