Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné ez az autó?

Megérné ez az autó?

Figyelt kérdés

[link]


teljesen kezdő vagyok a témában.



2015. máj. 14. 16:37
 1/9 schocko ***** válasza:
Ez már egy romhalmaz.
2015. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor valami alternatívát tudnál mondani ilyen árkategóriában?
2015. máj. 14. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy megvédjem, de mi ezen a romhalmaz? Elég egyben lévőnek látszik. Vagy az a baj, hogy 93-as?

Jó, km lehet benne már vagy 300e, vagy több, de elvégre csak egy 22 éves autó.

Az már igaz, hogy a tipikus neppertrükk, hogy tesz rá dísztárcsát, hogy kelendőbb legyen elég béna.

2015. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ne akarj luxusmárkát venni, nem fogsz jól járni. Vannak nagyon jó állapotú 20 év feletti BMW-k, de nem 4 rugóért! Alapvetően ennyi pénzért nehéz jó autót találni, de én a régi japánok között nézelődnék!
2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég gány, a bal eleje törve volt, látszik a küszöbön.Ilyen illesztési hézag nincs csak úgy magától.Valószínűsíthető, hogy az utóbbi időben törték, mert nincs normálisan megcsinálva, illetve a gagyi végdob is árulkodik, hogy hülyegyerek-autó lehetett nemrég.Valószínűleg az is marad.400-ért inkább vegyél egy városi szaladgálós kisautót, ilyen csekély motorerőnél amúgy sem nagy élményfaktor a hátsókerékhajtás.Ennyiért tip-topp Cliot, Twingot, Polo 3-at, Puntot, stb kapsz a 2000-es évek környékéről.
2015. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne ingyenesen nagyítható, ha takargatni akartak volna valami nagy disznóságot. Nem látok törésre utaló nyomot, illesztési hézagot meg kép alapján nem lehet megítélni. A németenél egyébként elég nagyok az illesztési hézagok gyárilag és láttam már szalonban kicsit csálén (az én meós szememnek feltűnt) álló ajtajú újat.

Ami észrevehető, hogy a hátsó lökhárítón látszik, hogy lóg, vannak rajta rozsda pörsenések (22 éves autó, ezek ilyenek), lekopott festék. Vannak szebbek drágábban. Ezért az árért más autók is hasonló állapotban vannak. Vagy Swiftet kell nézni, azok olcsók, azoknál is lesz kis rozsda, de a motorjukkal nem nagyon lehet mellényúlni.

2015. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel belül nincs kép valószínűleg ott még durvább a lelakottság. A gépháztetőt a lökhárítót csak úgy rádobták, még rendesen lefestve sincsenek. Az összes ajtó hézaghibás. De nem az a baj, hogy törve volt, hanem, hogy így csinálták meg. Ez az a fajta pénztemető amire mindig költhetsz. Persze a realitás az, hogy ennyi pénzért ilyet kapsz, szóval nincs min csodálkozni. Ha van egy kis eszed messzire elkerülöd az ilyen vételeket.
2015. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os! "nem látok törésre utaló nyomot" :(

Pedig van látnivaló bőven.

A görbén elálló műa. lökhárító végek, a többszöri szerelésre utalnak. A bal első könyökről hiányzik a borítás. Az nem tud csak úgy leesni, ahhoz ütés kell. A motorháztető mattsága és illesztése sem gyanús? A jobb oldali fényszóró olyan opálos, hogy vizsgáról -csak ezért- elhajtanának. Jobb h. sárvédő a lámpánál a nagy tempó miatt horpadt be? Nem a korból adódó apróbb karcokról és korrózióról beszélek, azok a természetes velejárói(nekem is volt már 40+ éves autóm), de az itt látható sérülések szemet bántóak. Kár, hogy a motortérről nincs kép....... ki tudja miért?

Ja. és a szilikonnal lekent gumik és a Tescos "dísztárcsák" komolyabb problémákat hivatottak palástolni. /szerintem/

2015. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Inkább még gyűjts a járgányra,de ha muszály,akkor szerintem válogass az alábbi típusok közül:Volvo S40,Opel Vectra B,B5 Passat,Opel Astra G,Peugeot 406.4 ajtósokokat választottam,mivel úgy látom ez a te ízlésed.A csokipapír-Swiftet viszont kerüld,mert igaz,hogy fillérekből eltartható,de ha egy komolyabb balesetet szenvedsz,már elő is készítheted a temetésedet.
2015. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!