Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 AFN hűtővíz probléma?

Golf 3 AFN hűtővíz probléma?

Figyelt kérdés
Hali. Olyanra lettem figyelmes az autómon, hogy mikor leállítottam a motort valami sistergett, felnyitom mi lehet az, és a vízhűtőből jött. nos a ventillátor járó motornál sem ment, a víz 90°Cvolt. megnyomtam a csövet ami a hengerfejből jön/megy, és totál kemény volt, (nyomás alatt volt) letekertem a kupakját a víztartálynak és vissza is volt bele vagy fél deci víz (max fölé ment). Nem lesz ettől baja? hogy nem tud keringeni a víz?(vagy tud) vagy ha megfúrnám a kupakot egy 1mm es fúróval? akkor a nyomás kitudna jönni, vagy ez így természetes? Válaszokat előre köszönöm!

2015. máj. 15. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és gőzölgött a tartály mikor letekertem meg elég nagy nyomás volt benne.
2015. máj. 15. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: Ha kemény a vízcső az nem szokott jót jelenteni
2015. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki ne fúrd,kell lenni nyomásnak.Azért van a kiegyenlítő tartály sapkáján túlnyomás esetén szelep.Ha esetleg ez rossz,akkor új sapkát kell venni.
2015. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
honnan tudom ,hogy rossz az a szelep??
2015. máj. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!