Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis fogyasztású, de erős,...

Kis fogyasztású, de erős, tágas és minőségi, megbízható automata dieselt keresek! Jelöltek Audi A6, Mazda6, VW Passat, Opel Insignia, BMW5, Mercedes E! Érveket és ellenérveket várok, ill. tapasztalatokat! Kinek melyik a legjobb tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés
diesel, minőségi, automata

2015. máj. 16. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte tökmindegy melyiket veszed, azt vedd amelyik jobb állapotú. Mondjuk az Opel-t kizárnám, mert az Insigniáról én sem hallok sok jót. A régi dízel BMW-k szeretik szaggatni a vezérműláncot(az újabb lehet nem). A Vw mindig is jó dízel motorokat gyártott, úgy mint a Mercedes. Én a Merci/Vw/Audi közül választanék, a Mazdáról nem tudok nyilatkozni...
2015. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 A C5 városban üzemmelegen 7-7,5 lityi között, országúton 5-5,5 liter.
2015. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mercedes.Hogy miért?Ha beleülsz, és kipróbálod, megérted :D
2015. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyél Skoda Superb-t.
2016. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!