Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a robogóm?

Kinga004 kérdése:

Miért nem indul a robogóm?

Figyelt kérdés
Vettem egy Piaggio NRG DD 2009-es robogót. Amikor megvettem indult, de kellett neki húzni kis gázt hogy bemelegedjen. Pár napja elidult, de lefulladt, gázra is. Kicseréltem az automata szivatót, de azóta is csak szívok. Nem indult, majd egyszer csak beröffent, járt, alapjáratot is belőttük. Persze reggel nem indult. Karbi le, volt kosz az alapjárati fúvókában. Tisztán minden vissza, nem indult. Indításra folyt a benzin a karbiból. Gyertya is benzines volt. Megint kitakarít (úszó ok, tű is zár). Levegőállítón tekertem kintebb. Erre elindult, járt is szépen, mentem is vele jól ment minden. Délután megint nem indult... teker az önindító, a karbiból folyik a benzin, gyertya is benzines. Ötlet?

2015. máj. 16. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el szervizbe.

Téged is átbasztak mint szart a palánkon.

Így jártál.

2015. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg tőle!!!

És nem gúnyként írom, hanem komolyan.

Lehet, hogy filléres dolog, de az is lehet, hogy a gatyád rámegy.

Ha ezt egy szerelő megérzi rajtad, ki is fogja használni.

Nehogy már a te pénztárcádból kísérletezgessen, hogy: ha ez nem jó akkor majd kicseréljük a másikat, ha az se m jó, akkor a harmadikat.

Arról nem is beszélve, hogy próba használt alkatrészeket bepakolja, de az bent is marad és fel is számolja.

Ha mégse, akkor meg a munkaidőt.


Ha viszont magad próbálkozol, lehet, hogy drága lesz a tanulópénz.

Ami alkatrészt megveszel azt már nem váltják vissza. (99%-ban).

2015. máj. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy főtengely csapágyas! Ha egyszer megy másszor nem akkor előfordulhat hogy az lesz. De azért nem ártana megnézni a gyújtást sem, hogy van-e szikra meg ilyesmi. Szerintem nem lenne drága az alkatrész viszont a munkadíj az lehet hogy sok lesz. Amúgy mennyi km van a motorban?
2015. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsonek: koszi az építő tippet,Te biztosan az a kaliber lehetsz,aki kizarolag szalonból tolja ki az új autot/motort/hajot/lovas kocsit.mellesleg hasznaltam a motort egy rovid ideig,nem indulaskeptelenul vettem meg. A többieknek koszonom a valaszt. 10000 km van benne ora szerint.
2015. máj. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!