Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lenne a gondom hogy van...

ZsebeSS kérdése:

Az lenne a gondom hogy van egy 99 es injectoros 1. 0 GL suzuki swiftem és megától leáll a motor amikor gondol egyet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ki. lettek cserélve a gyertyák és a benzinszűrő, az akkusaru lafogott, azis meg lett csinálva nameg bele lett öntve injektorpucoló oldat is. Ugy néz ki az injectorpucoló használt mert addig aztis csinálta hogy megtorpanik mintha nem kapna benzint. Most a megtorpanást nem csinálja, csak gondol egyet és menetközben leáll a motor (általában benyomott kuplunggal csinálja kanyarokba általábaban). Várom a válaszokat.

2015. máj. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

"általában benyomott kuplunggal csinálja kanyarokba általábaban"


Ebből én alapjárati problémára gondolok. Lehet, hogy koszos az alapjárati motor, esetleg a fojtószelep. A torpanás oka lehet MAP szenzor, vagy a fojtószelep állásérzékelő is.

Sok a hibalehetőség, mindet át kell nézni.

2015. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kollega hozzászólása mellé még hozzátenném, hogy nézzél egy üzemanyagnyomást, mert lehet üzemanyagszivattyú is.
2015. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,még jelentkezek. Megnézek midnent.
2015. máj. 17. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Megszűnt a hiba.

Mivel más nem lett kicserélve szerintem az injectorpucoló oldat segített...40 liter üzemanyag lett úgy kihajtva hogy be lett keverve.

Szerintem az injector torka tomődhetett el mocsokkal.

Első 15 liternél még csinálta aztán soha többet.

Köszi a segitséged :)

Már 3 napja nem csinálja abszolut :)

2015. máj. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!