Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lomha 2,8 JTD (2003-as)...

Lomha 2,8 JTD (2003-as) motornál mi a gond? Más hasonló kisteher jól megy, és húz ugyan ezel a motorral. Hogyan javíthatok rajta? Második tulaj vagyok, és az elsőnél állítólag ált vagy 1,5 évet mielőtt eladták volna.

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Be kell melegíteni a motort és azután jól megforgatni, hagy pörögjön. Autópályán jól megküldeni néhány kilométeren át. Elég egyszerű módszer, de néha beválik. Az, hogy állt ilyen problémát nem hinném hogy okozott volna, hanem inkább sokat használták alacsony dordulaton és elkormolódott. A meghajtás rendbe hozza.
2015. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól írja az első. A JTD kegyetlen jó motor aki akármit mond róla, nekem a Fiat Doblo csak 1.9 JTD de nagyon bír menni megrakva is, nincs gond vele pedig már 12 éves, van benne kilométer rendesen. Én autópályán megszoktam zavarni 160-170 km/h-ig.
2015. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!