Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki érvényesség 1 év?

Műszaki érvényesség 1 év?

Figyelt kérdés

Németországból vásároltam egy 2003 - as autót, a papírokat a kereskedő intézte.

Most vettem észre a forgalmiban, hogy a műszaki vizsga érvényességét csak egy évre adták meg. Szerintetek ennek mi lehet az oka? Válaszotokat előre is köszönöm!!!



2015. máj. 20. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Ó hát ki emlékszik már arra? Eltelt 2 óra 37'a két kérdés között.


És azt kérdezték már, hogy Németországból vásároltak egy 2003-as autót............egy év műszaki......? :)

2015. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem memória probléma, csak hibát írt ki az oldal és a feltett kérdések között sem találtam! Gondolom ti mindenben vér profik vagytok! Segítséget kértem,egy olyan témában amiben nem vagyok jártas, tudtom szerint ez az oldal erre szolgál. Sajnálom, hogy pont két ilyen embenek kellett ide kommentelnie! Magas a ló, nem gondoljátok?!
2015. máj. 20. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kivonva a forgalomból,és a honosításkor rendelkezett legalább 180 nap kinti,érvényes vizsgával,akkor nem muszáj itthon vizsgáztatni(30.000 Ft).
2015. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen embereket mint te kedves kérdező,hogy idejössz,2 óránként telefosod az oldalt szóról szóra ugyanazzal a kérdéssel,aztán meg itt vergődsz,meg kioktatsz mindenkit amikor már az első kérdésedre adott első válaszban le volt írva minden amire kíváncsi voltál.........de te azért hisztizzél még!!!!

Amúgy nem vagyok kereskedő,de adtam már el pár autót,így azt kell mondjam,hogy az ilyen vevőktől mentsen meg az ég mint te!Mert senki rá nem kérdezett,meg említés sem volt ezzel kapcsolatban,de már rögtön jön a köpködés,hogy az a szemét kereskedő stb stb...........

2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Senki sem köpködött a kereskedőre!
2015. máj. 20. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:

ajaj...már kompetencia tesztet is ki kell tölteni, esetleg szövegértéssel...?


...amikor lejár a műszakid, akkor elviszed egy vizsgahelyre, oszt jónapot.

2015. máj. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted az "vérprofi", aki egy autó vásárlásnál megnézi meddig érvényes a forgalmi? :)
2015. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!