Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom ellenőrizni a...

Hogyan tudom ellenőrizni a futott km hitelességét Opel Astra G-n és a 4-es Golfon?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy, megnézed /nézeted alaposan az állapotát, becsülni lehet, hogy lehet-e eltérés az órához képest. De biztosat nem lehet mondani
2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt gyanítottam, azért köszönöm a választ!
2015. máj. 20. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Vezető ülés, és kormány. 200 ezer felett meg van kopva rendesen.


De elviszed egy jó szerelőhöz, aki átnézi 20 ezerért. Ezt persze közlöd az eladóval is. Aki azt mondja, hogy nem, akkor ott tudod, hogy stikli van. 10-ből 7 autós nem megy bele ebbe. Ennyi. A maradék 3, akik nyerő lehet.


Nagyon fontos, nappal nézd meg az autót, ne este. Elemlámpa legyen nálad, és nézz be mindenhova, alá is. Aztán, ha jó, utána vitesd el a szerelőhöz. Ilyenkor jobb ismeröshöz menni, aki nem vág át, vagy egy független márkaszervízbe.

2015. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet deríteni. Felhívni a márkaszervizt. Vizsgaállomást, mert az országos rendszerbe bekerül az óraállás. Az okmányirodában is lehet kérni az autóról ilyen adatokat.
2015. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz!:)
2015. máj. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!