Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autón lévő hátsólámpa...

Ha az autón lévő hátsólámpa az egyik oldalon erősebben adja vissza valamelyest a piros színt, piros világítást, mint a másik oldalon, akkor az a lámpabura hibája, vagy az izzó kezd kiégni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy netán kábelhiba?
2015. máj. 21. 21:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az izzó üvege az egyik oldalon jobban befeketedett, mint a másikon. Az is lehet, hogy az egyik oldalon porosabb a lámpa burája és tükre, mint a másikon. De olyat is látott már a világ, hogy csak az egyik oldalon jelentkezett kontakthiba, ahol eltűnt némi feszültség.
2015. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor szépen mindet leellenőrzöm majd.
2015. máj. 21. 21:42
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
No meg... nem tudom hogy mennyire ismered az autókat, de van aki a ködlámpát nem tudja hogy be van kapcsolva..
2015. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es.

Viccnek jó, de ennyire annyira ismerem az autókat.:)

2015. máj. 21. 22:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó megaszontam. Szóval ismerem annyira az autókat, hogy megkülönböztessem melyik a ködlámpa, és melyik nem az.:)
2015. máj. 21. 22:11
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ennek örülök, év elején sajnos sok olyan autóssal találkoztam az utakon, akiknek valaki felkapcsolta és jó látási viszonyok között is úgy járt vele (hátsó ködlámpával!!)

Előfordulhat, hogy bontott alkatrészről van szó, ami az idő folyamán más környezeti hatásoknak lett kitéve. Nekem pl a sajáton és az angol donoron más erősséggel jelzett az első index. Ez csak indexcsere után tűnt fel.


A műanyagoknak sem mindegy, hogy mennyit állnak garázsban, esőben, napon, stb.

2015. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a felvilágosítást. A ködlámpára visszatérve, nekem mindkét oldalon van hátul, szóval még véletlenül sem tudok abba a hibába esni, hogy azt nézzem, mi a francért világít annyira erősen a baloldalon az az egy izzó.:)
2015. máj. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!