Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki mint autógyártó, hol...

A Suzuki mint autógyártó, hol helyezkedik el a japán autógyártók sorában?

Figyelt kérdés

A japánok hogyan állnak a Suzuki márkához? Szerintük jó autó gyártó.

Illetve hogyan áll a Suzuki presztizse, nimbusza Japánban a "nagyok" Toyota, Nissan, Mazda, Subaru, Honda, Mitsubishi mellet és a japán autós közönség szemszögében.

Azt tudjuk hogy jó motorkerékpárokat gyárt de Japánban hogy áll a Suzuki márka mint autó?



2015. máj. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Ezt a japán gyakorikerdeseken kellene megkérdezni. Ahogy vesszük meg is van válaszolva a kérdésben:Szerintük jó autó gyártó. Valahogy úgy lehet, mint az európai autópiacokon a Dacia.
2015. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
8%
Nézelődtem most egy kicsit Street View-n. VW-t, BMW-t meg Mercit is többet találtam mint Suzukit. Még az iskoláslányokat is előbb találtam meg, mint az első Suzit. Ezelatt számtalan Toyotát és Hondát láttam, kevesebb Mazdát és Nissant. Subarut és Mitsut is alig. Mondjuk ez főleg Tokio volt.
2015. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók. Motorjaik nagyon fszák. Az autókat meg azért szidják mert nem gyártanak sportosabbakat, inkább ezek a családi mászkálósakat. Pedig nagyon tudnának. De rallyban megmutatkozik.
2015. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Japánban kicsit máshogy gondolkodnak mint itt, például szereik a kicsi, gazdaságos autókat nagyon, mivel rengeteg japán városokban él. Ezen kívül még Suzukinak ott a motor részlege is, az meg igencsak a profi kategóriában is játszik.
2015. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!