Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drágának mondható, ha egy 23...

Drágának mondható, ha egy 23 éves lány egy kb 1 milliós autót vesz magának?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2015. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem drágának volt mondható. Igaz, nem 23 volt a lányom, és nem 1 misi az autó, de a többi stimmel. :-))
2015. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vizéli László ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül. Ha nem a prémium kategóriát célzod meg magadnak akkor ennyiért kapsz költségmentesebb autót amivel nem kell szerelőt látogatnod még egy jó darabig.
2015. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Hogy drágának mondható-e? Ez nézőpont kérdése.


Van, aki még egy kétszázezres autót sem engedhet meg magának, neki nyilván drága.


És van, aki harmincmilliós autónál alább nem adja, neki nyilván nem drága.


A kérdés inkább az, hogy megdolgoztál-e érte, vagy csak letérdeltél párszor, illetve hogy valami felvágós autóról beszélünk-e, vagy egy egyszerű és megbízható közlekedési eszközről...

2015. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Igazából nem mindegy?
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Namost rajtad kívül ki tudná, hogy mennyi volt? Hazudd ötszázezernek, arra is fognak irigykedni.


De mondhatod kétmilliósnak is, hadd sárguljanak.


Szóval ne mond el mennyi volt, és béke van.


egyébként nem drága.

2015. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha akarta bőven megkereshette a rávalót ennyi idősen, szóval nem drága.
2015. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Többet szerintem ne hazudj, mert ha rájönnek azt hiszik, hogy felvágós vagy. Ha meg kevesebbet mondasz akkor arra gondolnak, milyen mázlid van, hogy egy ilyen autót vettél:) De szerintem az a legjobb, ha egyáltalán nem hazudsz.


Amúgy nem.

2015. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most tényleg ilyen irigyek a magyar emberek? Miért? Én magam kerestem meg pénzt, nem térdeléssel vagy bármilyen ilyen jellegû munkával, hanem tisztességesen. A barátom(akivel már 3 éve együtt vagyunk) anyukája kérdezett rá az autóm árara, mert tudta, hogy most fogom megvenni. Egy 2007 Pegeot 307 -rôl van szó, amit Németországbòl hozatok. Amikor mondtam, h 3400 euro az autó ára, kb tobb mint 1 millába jön ki hazahozatallal, átírással együtt. Majdnem egy hátast dobott, hogy uristeeen ilyen drága autót veszek!!!! En ereztem gázul magam! Neki 7 millás kb zsír ùj autòja van amit a férjétôl és fiától (az én baratomtol) kapott szulinapjara.
2015. máj. 25. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se értem mért akadnak ki ezen az emberek, 3 év alatt még ha csak havi 35.000 ment félre akkor is összejött az ára...
2015. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!