Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 4 1.4 Benzin. Indulásk...

VW Golf 4 1.4 Benzin. Induláskor nincs fordulatszám egyből leesik és leáll a motor, ha adok neki gázt nehezen de elindul. Másik probléma megyek autóval benyomom kuplungot és leáll az autó. Esetleg másnak golffal ugyan ez a probléma?

Figyelt kérdés
Egr Szelep ki lett cserélve a cső is. Főtengely lehet a hibás?
2015. máj. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy nagyon hasonló hibám, igaz Mondeoval. Nem tartotta meg az alapjáratot, ha nem pörgettem lefulladt, fék felkeményedett, kuplungra is fulladozott. A gond csupán annyi volt, hogy a fékrásegítőről lecsúszott egy cső és fals levegőt szívott. Visszaraktuk, egyből jó lett. Szerintem a tied is valahol falsot szívhat.
2015. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor.
2015. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első,na ezt még nem hallottam,majd mondom a szerelőnek..

Alapjárati beállítás lett csinálva egy napig jó volt ...

2015. máj. 25. 13:46
 4/4 anonim válasza:
Hali! Érdeklődnék, hogy sikerült e megoldani a problémát? Én is ezzel szenvedek.
2017. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!