Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e elgondolkozni...

Stewi kérdése:

Érdemes-e elgondolkozni benne? Laguna 3. 0 V6 24V?

Figyelt kérdés

Amit tudok róla szép állapot külsőre belülről, járni még nem hallottam, de ismerősé, 20 éves . Tudom h városban normális használat mellett is 13 l kb. de nehéz vele normálisan közlekedni.

De a lényeg h szeretnék infot gyűjteni, ki mit tud róla személyes tapasztalat esetleg. ? Sokan szidják a Renaultokat.

Próbáltam olvasgatni róluk infot kimondott ezzel a motorral ugy h manual váltó nem sokat találtam.

előre is köszönöm



2015. máj. 26. 13:48
 1/3 SándorÚr ***** válasza:
én csak annyit mondok olyan ember nevére irassátok aki b10- ben van különben sok lesz a bizti.
2015. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél valakinek a palimadara lenni és nem érdekel hogy tőled nem fogja majd senki megvenni akkor vágj bele, de gyorsan el fogsz telni a V6-os motor nyújtotta örömökkel, főleg hogy az első kerekeket hajtja. Nem egy élményautó, főleg nem luxusautó, de te tudod...
2015. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is lagunam van ,1.9 dci 2005 os , motorikusan nagyon jo auto!NAGYON.az mar mas hogy nem egy bmw de a kategoriajaban nagyon jo. Nem adnam egy vw passatert soha ;)!
2015. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!